reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wątek gratulacyjny

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
N

nataliak

Gość
zgodnie z Waszymi prosbami zakladam osobny watek na gratulacje zeby latwiej je bylo odnalezc po nieobecnosci na forum :)
 
reklama
no to ja zacznę, tylko nie wiem, od której:-)
Estragon, Gratulacje,:-) Karolek jest śliczny i zazdroszczę, że masz to już za soba.
życzę szybkiego powrotu do formy :tak:
Mamusia14, Gratulacje dla Ciebie i Kubusia i czekamy na fotki :-)
Maureen, Gratulacje dużej córeczki, zajrzyj kiedyś do nas:tak:
Ola1506 Gratuluję i Tobie, też czekamy na zdjęcia Twojej księżniczki:tak:
Martyna222 jeszcze raz :-) chłopaki są cudaśne, gratulacje:happy:
Krewetka, Asia.K, Lily, po raz kolejny gratulacje :-)
Krewetka wklejaj tu więcej fotek malutkiej Lilianki:-)
Asia.K i Lily zaglądajcie czasami do nas:-)
 
Jejku, Aga tak ładnie to wszystko spisała... Nie pozostaje mi nic innego, jak podpisać się pod powyższym i raz jeszcze pogratulować wszystkim mamusiom zdania tego życiowego egzaminu, a maluszkom życzyć dużo zdrowia i szczęśliwego dzieciństwa!
Estragon, Mamusia14, Maureen, Ola1506, Martyna222, Krewetka, Asia.K i Lily- GRATULACJE!
 
no to ja zacznę, tylko nie wiem, od której:-)
Estragon, Gratulacje,:-) Karolek jest śliczny i zazdroszczę, że masz to już za soba.
życzę szybkiego powrotu do formy :tak:
Mamusia14, Gratulacje dla Ciebie i Kubusia i czekamy na fotki :-)
Maureen, Gratulacje dużej córeczki, zajrzyj kiedyś do nas:tak:
Ola1506 Gratuluję i Tobie, też czekamy na zdjęcia Twojej księżniczki:tak:
Martyna222 jeszcze raz :-) chłopaki są cudaśne, gratulacje:happy:
Krewetka, Asia.K, Lily, po raz kolejny gratulacje :-)
Krewetka wklejaj tu więcej fotek malutkiej Lilianki:-)
Asia.K i Lily zaglądajcie czasami do nas:-)


podpisuje sie i ja pod gratkami :)
 
Lily, odezwij się i foteczki maluchów poprosimy! Wielkie gratulacje za urodzenie naturalnie aż dwójki!

Krewetka
, dobrze że z Twoim zdrowiem już wszystko ok, gratuluję przesłodkiej córeczki, jest cudną kruszynką!Ta mina co pokazuje język jest super:tak:

Martyna, chłopcy są świetni, bardzo gratuluję i powtarzam z głównego - pożycz jednego na miesiąc:-)

Maureen, Ola1506, gratuluję córeczek:happy:

Mamusia14, Ty pierwsza dawałaś znać na forum że chyba coś się dzieje i pojechałaś urodzić:tak: Za odwagę wielkie gratulacje i czekamy na zdjęcia Jakuba:-)

Estragon
, największe gratulacje, tyle przeżyłaś w tej ciąży i jeszcze teraz problemy, życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia, a Karolek jest śliczny i te policzki takie puchate, zacałowałabym go:*
 
Po raz kolejny gratulacje dla wszystkich rozpakowanych mam!!!

Estragon gratulacje!!!
 
Estragon, Mamusia14, Maureen, Ola1506, Martyna222, Krewetka, Asia.K oraz Lily serdecznie Wam jeszcze raz gratuluję, niech się pociechy zdrowo chowają ;-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry