reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

blagam o pomoc przy interpretacji USG :(

kicia87

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
22 Kwiecień 2010
Postów
146
Miasto
Rotterdam
Witam Was serdecznie :)

Dlugo się staraliśmy o fasolkę z moim Menem, mam PCO.
Ostatnio okazało się, że 3 testy są na + :), beta 1600 :)
poszłam na USG prywatnie, bo u nas w przychodni nie można od razu, zapisy są na 2tyg...a wiecie już bym chciała coś zobaczyć :p
no i Dok pierw pow że nawet macicy nie widzi, mam iść się napić (USG przez brzuch), potem, że widzi, ale nic tam nie ma...a potem, że w sumie coś tam jest :(:( i teraz już sama nie wiem.....(strzałka biała- tam coś widzę...)
blagam, pomóżcie doświadczone Mamusie, które wiedzą co "tam ma być"
ostatni okres miałam 21.03, teoretycznie dni płodne od 5.4 czyli to był by 6tydz, może 7?

z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam :****

<a href='http://zapodaj.net/3d6338d5518b.jpg.html'>http://zapodaj.net/3d6338d5518b.jpg.html</a>
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam Was serdecznie :)

Dlugo się staraliśmy o fasolkę z moim Menem, mam PCO.
Ostatnio okazało się, że 3 testy są na + :), beta 1600 :)
poszłam na USG prywatnie, bo u nas w przychodni nie można od razu, zapisy są na 2tyg...a wiecie już bym chciała coś zobaczyć :p
no i Dok pierw pow że nawet macicy nie widzi, mam iść się napić (USG przez brzuch), potem, że widzi, ale nic tam nie ma...a potem, że w sumie coś tam jest :(:( i teraz już sama nie wiem.....(strzałka biała- tam coś widzę...)
blagam, pomóżcie doświadczone Mamusie, które wiedzą co "tam ma być"
ostatni okres miałam 21.03, teoretycznie dni płodne od 5.4 czyli to był by 6tydz, może 7?

z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam :****
Kicia Ty nie masz wyjścia musisz z dobry tydzień pczekac i ponowić USG jeśli tak bardzo chcesz zobaczyć małą fasolkę, bo poprostu jeszcze jej nie widać, a przecież zrobiłaś testy ciążowe i to 3 więc nie martw się na bank jesteś w ciązy!!!!!
 
czyli czekać?? będę czekać :) ja już po prostu tyle się modliłam, tyle wypłakałam, że boję się o wszystko :(
dziekuję bardzo :*
 
W ogóle to idź na USG waginalne (dopochwowe). Bo z tego co wiem to przez brzuch to ciężko widać tak wczesna ciążę. U mnie było widać już w 5 tygodniu ale nie przez warstwy tylko od wewnątrz. Pozdrawiam i życzę powodzenia!!!
 
A jaki lekarz robi USG w pierwszym trymestrze przez brzuch? Następnym razem idź do innego lekarza na USG dopochwowe.
 
usg przez brzuch robi sie w 12tygodniu najwczesniej... wiec nie dziewie sie ze lekarz nic nie widzial.. idz do specjalisty od usg bo zwykly ginekolog to nie koniecznie specjalista od usg a widze ze twoj to na pewno nie jest w tej dziedzinie specjalista...
 
kicia nie martw się i nie denerwuj,bo to szkodzi fasolce.ja testy wyszły ,to na pewno jesteś;).idź na betę jutro rano,no i przede wszytskim zmień ginka,bo ten to żaden fachowiec.dziewczyny maja rację,usg wczesnej ciązy robi się dopochwowo.głowa do góry;)))
 
reklama
eehh to zawaliłam :( bo pisałam tam, że u mojego gina zapisy na USG na 2tyg wstecz, i poszłam prywatnie do gabinetu USG, nie do Gina, tylko jakiegoś lekarza od USG :p

wiecie co? tak sobie myśle, jak ja mam niby w ciąży żyć bez stresów :p
naprawde się boję, to takie wyczekane, wymodlone maleństwo :(
dziękuję Wam, pójdę do innego Gina, tylko nie wiem czy za tydzień, czy jeszcze póżniej??
 
Do góry