reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imię dla dziecka ?

Karolcia1125

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Maj 2010
Postów
290
No właśnie moje drogie macie juz jakieś ulubione imiona, ktore chciałybyście dać swoim maluszką? Pewnie tez z biegeiem czasu bedą się zmieniać:tak::-D A może są jakieś imiona co Wam się bardzo podobają, a mężowi wcale?
Dzielmy sie tutaj wszystkim:-D:-D:-D

No to będe pierwsza;)
Więc tak dla dziewczynki bardzo podoba mi się: LAURA, LIA, NATALIA:) Narazie takie typy mam;)
a jak chłopczykk bedzie to juz raczej nic do gadania nie mam bo mąż juz dawno wybrał, że chce by był SIMON (czyli Szymon) i jeszcze jakieś ale już nie pamiętam...musze sie go zapytać to napisze;)

Co myślicie? tylko szczerze:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
No to będe pierwsza;)
Więc tak dla dziewczynki bardzo podoba mi się: LAURA, LIA, NATALIA:) Narazie takie typy mam;)
a jak chłopczykk bedzie to juz raczej nic do gadania nie mam bo mąż juz dawno wybrał, że chce by był SIMON (czyli Szymon) i jeszcze jakieś ale już nie pamiętam...musze sie go zapytać to napisze;)

Co myślicie? tylko szczerze:)

witaj Ja jeszcze nie mam wypatrzionych imion ale wiem na 10000 procent ze NIE da Julia ani Jakub vel.Kuba -Za bardzo popularne jak na 2009 i 2010 rok...


Podoba mi sie Ludgarda-Ludzia...ale mam psa Luke i Ludzia i Lusia...podobnie brzmi...:dry:
 
czesc wszystkim jestem w 5 miesiacu i spodziewam sie czworaczków dzieci przyjda na swiat wczesniej i mam problem z wybraniem imion beda dwie parki i myslalam nad nadaniem im imion Iga ,Natasza ,Swietlana, Tamara, Kordian, Maksymilian,Hubert ale czy to fajne imiona:szok: a mamy córeczke o imieniu Zuzanna i ma 4 latka pomocy pozdrawiam
 
pimadonka mi się osobiscie jak dla chłopczyka podobaja: Maksymilian i Kordiam
a dla dziewczynki z tych podanych: Iga i Natasza albo można np. Maksymilian i Martynka oraz Kordian i (Kamila, Kalina lub Klaudia), Ja bym w tą strone poszla:)

molala no ja przyznam, że pierwszy raz słysze takie imie:-D:-D ale bardzo fajnei orginalne:tak::-D ale masz racje, że podobnie brzmią...a masz jeszcze jakieś ,,na oku,,

Ja jak będe miała potem więcej czasu to napisze Wam jakie tu są fajne;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jestem w tzw. bladym początku - ledwie 7 tydzień, ale okazało się że mamy tę samą propozycję dla córeczki. Zosia. Z chłopcem mamy lekki kołowrotek, póki co brak pomysłu, chodzi nam po głowach Karol albo Maksymilian. Z czego chyba bardziej Karol.
 
czesc wszystkim jestem w 5 miesiacu i spodziewam sie czworaczków dzieci przyjda na swiat wczesniej i mam problem z wybraniem imion beda dwie parki i myslalam nad nadaniem im imion Iga ,Natasza ,Swietlana, Tamara, Kordian, Maksymilian,Hubert ale czy to fajne imiona:szok: a mamy córeczke o imieniu Zuzanna i ma 4 latka pomocy pozdrawiam

nie podba mi sie...Narasza,Swietlana i Tamara reszta moze byc...

molala no ja przyznam, że pierwszy raz słysze takie imie:-D:-D ale bardzo fajnei orginalne:tak::-D ale masz racje, że podobnie brzmią...a masz jeszcze jakieś ,,na oku,,

Ja jak będe miała potem więcej czasu to napisze Wam jakie tu są fajne;-)



walsnie wsumie sa podobne ja lubie orginalne imionka;)
 
Molala no to dla dziewczynki już masz ładne:) a jak bedzie chłopczyk? :)

My jeszcze sie zastanawiamy nad: CLAUDIA, OLIVIA, LILIANNA :)
 
Ty jeszcze pytasz??!!!!!!!!!!!!! No ależ naturalnie wyszystkie co Ci tylko do głowy przyjdą:)!!!!!!!!!!!!!!!
Wkońcu mamy taki temacik by sobie popisać, no nie;)
 
reklama
to juz wymieniam....

Napewno NIE beda te Imionka"
Magda-siorka ma tak na imie Jasiek moj brat i Marek-moj maz....

Dla corki:

Ludgarda
DAria
Marysia
Lucja(el nie mam jak wcisnac)::( bo mam wiste po j.angielskim
Klara
Idalia
Felicja'
Gaja
Cecylia
Ula
Ela
Julita
Alicja
Kornelia
Roza
Anna
MArianna
Jozefinka

dla synka;

Wiotold
Gustaw
Krzysztof
Leon
Ignacy
Przemyslaw
Julian
Milosz
Mieszko
Sergiusz
Seweryn
Daniel
Dawid
jedzej
Jeremi
Jacek
Wiktor
Gabriel


Narazie TYLE.....eheh

 
Do góry