reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrocław i okolice - wycieczki z dziećmi

giza

kwiecień 05/luty 08
Dołączył(a)
11 Październik 2004
Postów
11 983
Miasto
Wrocław
Witam,
szukam ciekawego miejsca w okoliach Wrocławia, do którego można pojechać z dziećmi. Czy w tej okolicy jest np. park z dinozaurami? Albo jakieś miejsce, gdzie dzieciaki mogą się wybiegać ale i zobaczyć coś ciekawego? Może jakiś park przyrodniczy? Przeszukałam różne fora, pogooglałam, ale nic ciekawego nie znalazłam. Chciałabym gdzieś zabrać dzieciaki z okazji dnia dziecka. Może ktoś z Was poleci cel ciekawej wycieczki?
Pozdrawiam
Giza
 
reklama
Hej niby na kiełczowie jest sielska zagroda.
ale oprócz nazwy podobno nie ma tam nic sielskiego :-)
z opinii na różnych forach wnioskuję, że największa wada to ceny i marne jedzenie. Więc można zrobić tak, żeby wybrać się z suchym prowiantem...ale nie wiem...
na stronie o cenach nic nie ma :/ Sielska Zagroda
 
Hej niby na kiełczowie jest sielska zagroda.
ale oprócz nazwy podobno nie ma tam nic sielskiego :-)
z opinii na różnych forach wnioskuję, że największa wada to ceny i marne jedzenie. Więc można zrobić tak, żeby wybrać się z suchym prowiantem...ale nie wiem...
na stronie o cenach nic nie ma :/ Sielska Zagroda
Dokładnie ceny są nie sielskie;(a może w centrach handlowych będą coś organizować;)
 
wa radiu słyszałam coś o rocznicy samorządu wrocławia i ma być duzo atrakcji z tego tytułu. zwiedzanie Zoo ( niedostępnych zwykle jego części, ogrody katedralne, lotnisko. http://www.wroclaw.pl/m3375/p134119.aspx
o Adrenalina park opowiadała mi koleżanka z kątów ze tam są takie szybkie kolejki albo zamykają Cie w takie dużęj bańce i spuszczają zgórki, chyba raczej dla większych dzieci
 
Ostatnia edycja:
reklama
Adrenalina Park to świetna sprawa, byłam tam w zeszłym roku z moją córą, ceny fakt nie są niskie (mi się udało załapać z wycieczką allegrowiczów i płaciłam tylko 40 zł) ale wrażenia nie do opisania, córa długo pamiętała dzień w Adrenalinie Parku:)
 
Do góry