reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
hm nie wiem co w tym dziwnego??
po 24 godzinach poprostu sie wychodzi ze szpitala!
nie mialam cesarki nie peklam wiec nie ma sensu dluzej lezakowac!tym bardziej ze lezysz 24h tylko dlatego ze...dziecku do 24 godz wychodzi zoltaczka.
moim zdaniem nie ma nic lepszego niz szybki powrot do domu.zawsze to lepiej niz lezec w zgielku odwiedzin i innych mam a w domu...zawsze to inaczej.
dodaje pierwsze fotki
o jaki śliczny facecik, jeszcze raz mamuśko gratuluję, mnie może puszczą szybciej niż ciebie
dobra już spadam!
 
ona...mi-jaki śliczny synuś!a jak tam poród długo trwał?
cobra-ja zrobiłam sobie pare miesięcy po urodzeniu pierwszej córci i od tamtej pory cały czas mam chęć na następny :tak:
 
dzieki dziewczyny za gratulacje!
teraz ja trzymam kciukaski za Was.
zaraz biore sie za zmiane suwaczka botroche smiesznie wyglada.

opis porodu na szybko////
23 skurcze nieregularne ale dosc bolesne.ja nie chcialam jeszcze jechac Konrad sie uparl pojechal jeszcze zatankowac auto i jak juz wrocil skurcze byly regularne co 1,5 min,
pojechalismy do szpitala oczywiscie ktg nic prawie nie wykrylo bo to bole krzyzowe.na porodowke doszlam na nogach (nie wozkiem jak wiezli mnie ponad tydzien temu.)na izbie jeszcze badanie gin i rozwarcie na 2,5 cm kiedy doszlam do porodowki bylo juz na 4cm.
dostalam gaz na znieczulenie i ok 15 min prosilam juz o znieczulenie zewnatrzoponowe(w kregoslup)poczekalam sobie chwilke i zaraz bol ustal a i akcja troche zwolnila.o 4 rano rozwarcie na 10 cm.a 4.21 Collin caly i zdrowy na naszym swiecie.
bez naciecia i nie popekalam.takze nawet jednego szwa nie mam.
teraz troche co prawda krocze boli ale wiadomo jak to po porodzie.
buziaczki i ide troche odpoczac
 
ona...mi-jaki śliczny synuś!a jak tam poród długo trwał?
cobra-ja zrobiłam sobie pare miesięcy po urodzeniu pierwszej córci i od tamtej pory cały czas mam chęć na następny :tak:

moj M. dziwi sie dlaczego nie chce miec jego imienia,pow mu ze meza moge miec niejednego,a dziecko na zawsze bedzie moim dzieckiem:)
troche sie zazdrosny zrobil:)
 
cobra-o nie nigdy imienia ukochanego bo to zawsze może się zminić co bym teraz zrobiła jakbym miała imię byłego męża masakra!a znam dziewczyne która była z chłopakiem i pod piersią walneła sobie dużymi literami jego imię i serce i napis kocham a póżniej jak była na płaży już z innym to głupio wyglądało
 
ona..m sliczny synek, jaki malusi! ja tez juz chce!!!:-D Moze wklej opis porodu na osobnym watku, bedzie nam latwiej sie doszukac :tak:

cobra a niech sobie bedzie zazdrosny, jak na razie to chyba nie zasluzyl na tatuaz co nie? ;-)
 
hm nie wiem co w tym dziwnego??
po 24 godzinach poprostu sie wychodzi ze szpitala!
nie mialam cesarki nie peklam wiec nie ma sensu dluzej lezakowac!tym bardziej ze lezysz 24h tylko dlatego ze...dziecku do 24 godz wychodzi zoltaczka.
moim zdaniem nie ma nic lepszego niz szybki powrot do domu.zawsze to lepiej niz lezec w zgielku odwiedzin i innych mam a w domu...zawsze to inaczej.
dodaje pierwsze fotki



Sliczny:-)

Jak wszystko jest ok to pewnie że poco trzymać. W domu najlepiej.
 
reklama
hm nie wiem co w tym dziwnego??
po 24 godzinach poprostu sie wychodzi ze szpitala!
nie mialam cesarki nie peklam wiec nie ma sensu dluzej lezakowac!tym bardziej ze lezysz 24h tylko dlatego ze...dziecku do 24 godz wychodzi zoltaczka.
moim zdaniem nie ma nic lepszego niz szybki powrot do domu.zawsze to lepiej niz lezec w zgielku odwiedzin i innych mam a w domu...zawsze to inaczej.
dodaje pierwsze fotki
Akurat ja jestem w Pl a nie w Irlandii więc mam prawo nie wiedzieć, że tak szybko się wychodzi!!!!
 
Do góry