reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Orłowskiego

A82

Dołączył(a)
31 Styczeń 2007
Postów
12
Czy któraś z Was rodziła w tym szpitalu lub chodziła tam do szkoły rodzenia? Interesują mnie opinie na ten temat bo zamierzam tam chyba rodzic :)
 
reklama
podbijam temat, na zlotej liscie są wszystkei szpitale i ciezko znalezc cos o konkretnie nas interesujacym, wiec prosilabym o jakies opinie na temat tego szpitala, czy ktos slyszal cos o nim ? jakies doswiadczenia ?

dzieki!
 
Ja rodziłam w tym szpitalu oraz chodziłam tam do szkoły rodzenia. Poród był super, trafiłam na świetną lekarkę na dyżurze. Nie miałam opłaconej położnej, więc nie było jej przy mnie non stop, ale stwierdzam, że to była dobra decyzja. Położna i tak co 30min przychodziła mnie zbadać, a co jakąś godzinę także pani doktor. W między czasie miałam chwile dla siebie tzn nikt nie mówił mi co mam robić, więc relaksowałam się na swój sposób. Dwa razy były sugestie skorzystania z piłki i raz z wanny. W wannie było super, natomiast piłka nie przypadła mi do gustu;-) Po pewnym czasie poprosiłam znieczulenie i zaraz mnie zbadano czy są warunki by je podać, okazało się, że rozwarcie za małe, więc szybko podano mi oxy a po jakiejś godzinie znieczulenie było już możliwe. Potem to była już czysta przyjemność, zero bólu, szybko parte (bezbolesne - efekt znieczulenia) i po 20min Mały był na świecie. Opieka nad dzieckiem i matką bardzo dobra, nie licząc kilku mometów. Szkoła rodzenia bardzo fajne, zajęcia prowadzone tak jak tego oczekiwała plus masa darmowych próbek dla mamy i dziecka. POLECAM!!! Jeśli będę rodzić drugi raz, zapewne właśnie tam:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja chciałam tam rodzić bo słyszałam dużo dobrych opinii ale się przeprowadziliśmy i wybrałam inny szpital.
Moja bratowa rodziła tam dwa razy i była bardzo zadowolona, zarówno z warunków jak i opieki medycznej.
 
Ja rodziłam tam dwa razy i jak najbardziej polecam. Korzystałam z płatnej (niestety) sali do porodów rodzinnych. opieka nad matką i dzieckiem też ok, więc polecam. a także podobno bardzo dobry oddział do ratowania wcześniaków, z czego korzystała moja koleżanka, która tam właśnie skierowano.
 
Witam! Czy ktoś może polecić konkretną położną z tego szpitala i wie może, ile taka indywidualna opieka kosztuje? Cennik na ich stronie nie działa, a dzwonienie do placówek medycznych przypomina mi audiotele i "traf na otwartą linię" :D
 
nie korzystałam z płatnej opieki położnej, ale pamiętam, że w cenniku była podana kwota 700zł - o ile nic się nie zmieniło
 
reklama
Polecam, choć z dostaniem się mogą być problemy, bo prawie zawsze wszystko pełne ;-) Położne na Izbie i na oddziele miłe, pomagają lekarze również. Nie rodziłam co prawda SN tylko przez CC, więc nie mogę powiedzieć za dużo o opiece podczas porodu ;-) ale po wszystko ok. Jeśli czegoś nie wiesz pytasz- zawsze dostaniesz odpowiedź. Do niczego nie zmuszają
 
Do góry