reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradniki dla młodych mam?

ferina

Aktywna w BB
Dołączył(a)
8 Czerwiec 2009
Postów
73
Dziewczyny, potrzebuję Waszej rady. Kojarzycie książkę "Ciężarówką przez 9 miesięcy"? jak ją oceniacie?
Zastanawiam się czy jej kontynuacja "Dzieciozmagania" będzie dobrym prezentem dla młodej mamy? Wiadomo, że jeśli idzie się pierwszy raz odwiedzić dziecko, to zawsze przynosi się prezent dla maluszka. A dlaczego nie podarować też czegoś fajnego mamie? Przeglądałam tę książkę i jest naprawdę fajna. Napisana dość przystępnie, momentami bardzo zabawnie. Myślicie, że to dobry pomysł? Ewentualnie, możecie polecić coś w prezencie dla takiej młodej mamy, poza poradnikiem?
Z góry dzięki :)
 
reklama
Każdej młodej mamie przyda się pomoc książkowa :tak: Myślę, że pomysł jest dobry, chociaż nie znam tych książek.
 
hmm...to zależy od tego czy przyszła mama lubi czytać, ale szczerze mówiąc w sieci, tv i prasie jest masa informacji odnośnie opieki nad maluchami, przebiegu ciąży i porodu i tego typu poradniki nie wnoszą zbyt wiele. sama kilka przejrzałam, zresztą część jest dostępna w formacie pdf np. na chomik.pl.

a jako prezent dla mamy...hmm...może jakiś karnet na zabieg w salonie kosmetycznym ? jak mama dojdzie do siebie po porodzie i okiełzna małego ssaka na pewno chętnie skorzysta. w większości salonów można coś takiego kupić ;) albo jakieś fajne kosmetyki do domowego spa. nie zapominajmy, że młoda mama to nadal kobieta która szczególnie po ciąży powinna się troszczyć również o siebie ;) a zadbana mama to szczęśliwsza mama :)

ale to tylko moje skromne zdanie.
 
Żartujesz? Będzie rewelacyjnym prezentem. Te poradniki są napisane rewelacyjnym językiem, rozładowują napięcie i odpowiadają praktycznie na każde pytanie.
 
czytam wlasnie pierwsza czesc. jest to niesamowicie rewelacyjny ksiazko-poradnik. poprawia mi humor. non stop sie smieje, a przy tym dowiaduje sie fajnych rzeczy i robie oczywiscie notatki (w miejscach na to przeznaczonych). juz kupilam sobie druga czesc. mam nadzieje, ze bedzie tak samo swietna jak pierwsza. mysle, ze to fajny prezent. ja swoja pierwsza czesc rowniez dostalam w prezencie z "okazji" ciazy :) nie jest to typowy poradnik. goraco polecam!!!!
 
Żartujesz? Będzie rewelacyjnym prezentem. Te poradniki są napisane rewelacyjnym językiem, rozładowują napięcie i odpowiadają praktycznie na każde pytanie.
Każde napięcie rozładowują?;)

A tak serio, to fajny pomysł, żeby do takiego poradnika, dorzucić karnet do kosmetyczki :)
 
reklama
Ja tez napewno wolałabym dostać karnet na zabiegi pielegnacyjna...ale nikt niestety nigdy mi prezentów nie robił...zawsze cieszyłam sie jak dostałam pake pamperów...(zawsze to zaoszczedzone 50zl :) Po narodzinach wszyscy myslą o dziecku...:)
Wracając do tej ksiazki to ja sama sobie kupowałam rózne poradniki jak byłam w ciazy ale to było 6 lat temu:) teraz jest wszystko w necie...masz watpliwosci-wpisujesz hasło i...wszystko juz wiesz :)
 
Do góry