reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

zanbab

Aktywna w BB
Dołączył(a)
31 Maj 2010
Postów
98
Miasto
Wrocław
Pomyślałam sobie, że jest to wątek, który dla Nas które zostaną po raz pierwszy mamami to bardzo interesujący temat. Jest ogromny wybór na rynku wózków, łóżeczek, smoczków,buteleczek, fotelików i innych przydatnych sprzętów:-)
Mam nadzieję, że doświadczone mamy podzielą się z nami swoją wiedzą na ten temat
 
reklama
Kiedy zamierzacie kupić pierwszą rzecz dla maluszka, choćby śpioszki? Mnie już teraz korci by coś kupić;-)
 
Hej ja też chętnie służę pomocą:-)

Szczeże mnie też korci żeby coś kupić ale poczekam do wtorku i wizyty u gin.
Ale wózki już oglądałam parę razy:-)
 
dla dziewczyn z Wrocławia i okolic: w sierpniu odbywają się targi dla kobiet w ciąży oraz rodziców dzieci do lat 9, Mother&Baby 7-8.08.2010. Pewnie będie można zobaczyć mnóstwo rzeczy dla dzieci. Chcę tam pójść, może uda mi się coś znaleźć dla maleństwa:-).
W Warszawie targi te maja być19-20.06.2010
 
Bardzo fajny pomysł z tymi targami. Na pewno sie wybiore chocby ze wzgledu na moj zawód :) Ja jeszcze z zakupami poczekam. Przynajmniej do września. :) Co do wózka i innych "grubszych" wydatków to ja jestem juz zdecydowana ;) Ale to chyba normalne, bo jako baby consultantka wiem juz co mi bedzie potrzebne a co nie i na co zwracac uwage ;)
 
u nas te targi już były, ale był straszny upał i synek marudził więc tylko rzuciłam okiem, ale jak będziecie miały więcej czasu to warto iść.
ja z zakupami poczekam do momentu potwierdzenia się płci. ze względu na to, że mam już synka w domu, to i dużo rzeczy po nim będzie jak ulał na kolejne maleństwo.
 
super jest własnie przekazywanie ubran czy innych rzeczy z dziecka na dziecko :) Ja na szczescie mam w rodzinie dużo dzieci małych więc pewnie też będe miała zdobyczne ;p
 
reklama
Bardzo fajny pomysł z tymi targami. Na pewno sie wybiore chocby ze wzgledu na moj zawód :) Ja jeszcze z zakupami poczekam. Przynajmniej do września. :) Co do wózka i innych "grubszych" wydatków to ja jestem juz zdecydowana ;) Ale to chyba normalne, bo jako baby consultantka wiem juz co mi bedzie potrzebne a co nie i na co zwracac uwage ;)
A możesz podzielic się z nami swoją wiedzą? Jaki jest Twój typ wózka dla dziecka? Foteliku do samochodu? A może podpowiesz nam na co zwracać uwagę?
 
Do góry