reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wybory

Na Dodatkowego Moderatora wybieram;


  • Wszystkich głosujących
    27
  • Ankieta zamknięta .
reklama
A na co 3 moderatorów? Bo jak Natalunia zostanie do rozstrzygania sporów itp. to chyba wystarczy? Na jaka cholere więcej? Myślę że gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść...;-)

Ja osobiście jestem za Kasiulą a jeśli chodzi o te rozstrzyganie sporów - powinno być na gorąco a Natalunia jest dość rzadkim gościem. Chyba że będzie pojawiać się częściej:tak:
 
A na co 3 moderatorów? Bo jak Natalunia zostanie do rozstrzygania sporów itp. to chyba wystarczy? Na jaka cholere więcej? Myślę że gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść...;-)

Ja osobiście jestem za Kasiulą a jeśli chodzi o te rozstrzyganie sporów - powinno być na gorąco a Natalunia jest dość rzadkim gościem. Chyba że będzie pojawiać się częściej:tak:

Spoko, to byla tylko propozycja :cool2:
 
Nie, no ja się tylko pytam jak to będzie wyglądać.
Raczej jak to BY wygladało - myślałam po prostu ze w sytuacji kiedy 2 moderatorów nie mogłoby dojść do porozumienia albo miało problemy nazwijmy to techniczne to Natalunia służyłaby tym Moderatorom radą i pomocą... tyle tylko
hahahha - za chwile bedzie trzeba jeszcze zrobić sonde czy łącznie chcemy 2 czy 3 Modów...
:-D:-D:-D:-D
 
z tego co ja wiem to moze byc tylko 2 modow na kazdy watku ale moze myle sie

i co do nataluni tez jestem zdania ze jest/była rzadkim gosciem choc wiem ze na regionalnym zaglądała codziennie- natalunia nie obrazaj sie choc ;]
 
Ostatnia edycja:
A na co 3 moderatorów? Bo jak Natalunia zostanie do rozstrzygania sporów itp. to chyba wystarczy? Na jaka cholere więcej? Myślę że gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść...;-)

Ja osobiście jestem za Kasiulą a jeśli chodzi o te rozstrzyganie sporów - powinno być na gorąco a Natalunia jest dość rzadkim gościem. Chyba że będzie pojawiać się częściej:tak:

Nawet jak się nie odzywałam, to przynajmniej raz w tygodniu zaglądałam, żeby zobaczyć co u Was ;-)
Z moich obserwacji: często jest tak, że Dziunka wywołuje problemy albo się sprzecza niepotrzebnie. Nie chcę kłótni. To, kto zostanie modem jest dla mnie obojętne. Dla mnie osobiście moderowanie Kam się podoba. Mimo, że Klaudzia robiła błędy to wypomina sie je Kamci (ani do jednej ani do drugiej nic nie mam - obie lubię). Mogę służyć pomocą (choć nie wiem jak to ma wyglądać). Poza tym niekoniecznie jest po 2 modów: na wątku białostockim (posiadających około 7 tematów) jest trzech modów :-D
 
Widze, ze ciag dalszy problemów. Ja również rzadko udzielam sie na forum chociaz czytam nawet kilka razy dziennie, uważam ze Kamcia dobrze sobie radzi, 2 moderator moze byc, ale powinna to byc osoba ktora na forum jest czesto. Wiec stawiam na Dziunke, Kasiula tez mogla by byc ale nie wiem czy z Kamcia by sie dogadały ;-) , Natalunia rzadko bywa wiec....Aha i myśle ze 2 moderatorow wystarczy.
 
Nawet jak się nie odzywałam, to przynajmniej raz w tygodniu zaglądałam, żeby zobaczyć co u Was ;-)
Z moich obserwacji: często jest tak, że Dziunka wywołuje problemy albo się sprzecza niepotrzebnie. Nie chcę kłótni. To, kto zostanie modem jest dla mnie obojętne. Dla mnie osobiście moderowanie Kam się podoba. Mimo, że Klaudzia robiła błędy to wypomina sie je Kamci (ani do jednej ani do drugiej nic nie mam - obie lubię). Mogę służyć pomocą (choć nie wiem jak to ma wyglądać). Poza tym niekoniecznie jest po 2 modów: na wątku białostockim (posiadających około 7 tematów) jest trzech modów :-D

pozwole sie nie zgodzic:) dziunka wywoluje problemy?
 
reklama
Z moich obserwacji: często jest tak, że Dziunka wywołuje problemy albo się sprzecza niepotrzebnie. Nie chcę kłótni. To, kto zostanie modem jest dla mnie obojętne. Dla mnie osobiście moderowanie Kam się podoba. Mimo, że Klaudzia robiła błędy to wypomina sie je Kamci (ani do jednej ani do drugiej nic nie mam - obie lubię).

:szok: To co napisałaś chyba świadczy o tym, że jednak rzadko zaglądasz...
 
Do góry