reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Walka z kilogramami po porodzie

Hej Dziewczyny.
Wiem, dawno mnie ti nie było... A to z powodu, wyjazdu służbowego, szkoleń, mega zapierdzielu w robocie itp...
Nie gniewajcie się na mnie ...

A tak z innej beczki, co do dietki, to pochwalę się, że od półtorej miesiąca stosuję dietę proteinową i schudłam już ponad 10 kg!!! Obecnie odzyskałam wagę ze studiów, teraz walczę o wagę z liceum (czyli 5 z przodu :p)
Polecam ją wszystkim!!!
Dla tych, którzy szukają inspiracji kulinarnych, zapraszam na mojego bloga o dietce proteinowej : Moja Dieta Proteinowa :-)
 
reklama
No tak - na bb to nie ma czasu zajrzeć, ale bloga pisać to i owszem:crazy: m- Zart:-D
Fajnie, ze tak dobrze Ci idzie. Miejmy nadzieje, ze zdrówko na tym nie ucierpi. Buziak!
 
MARCIA TY CHYBA OD TEGO LATANIA SCHUDŁAS:-p,JA BYŁAM PONAD MIES. ZLECIAŁO TYLKO 4KG,A BYŁAM TAKA SŁABA ,ZE MISKI Z PRANIEM NIE MOGŁAM ZNIESC.
SZŁAM PO SCIANIE I POWIEDZIAŁAM DOSC.

MEZA KOLEGA Z PRACY PO DŁUGIM CHOROBOWYM W ROBOCIE W 2MIES. ZRZUCIŁ 10KG. TO JEST COS CZEGO TRZEBA ''ROBOTY'':-D:-);-)
 
to ja ważąca 1 kg mniej :-D
 

Załączniki

  • DSC04203.jpg
    DSC04203.jpg
    41,1 KB · Wyświetleń: 73
  • DSC04201.jpg
    DSC04201.jpg
    39,6 KB · Wyświetleń: 71
Beatko gratuluję tego kilograma mniej:-):-):-)
Ja sie załamałam oglądając zdjecia znad jeziorka, strój który miałam był lekko przyciasnawy, cycki wystawały, normalnie jak teraz na te zdjęcia patrzę, to jak dojna krówka wyglądam:-:)-:)-( a brzuch taki flaczasty, brzydki po prostu. Nie wstawię Wam fotek bo się wstydze.....
załapałam lekkiego doła, wiem,ze mam za mało ruchu, teraz jak nam basen zamknęli, to juz nie cwiczę regularnie

przepraszam ze Wam smęcę, ale Wam sie mogę wyzalić, mąż juz nie może mnie słuchać, jedyny pozytwy to taki,ze mam większe piersi, a tak to masakra czuje sie jak wieloryb:-(
 
No to się ciesz Madziu! Ja nie mam piersi wcale! Do sukienki na wesele kupiłam sobie gładki czarny stanik 70B i pytałam czy nie ma mniejszych - ale oczywiście nie było, bo żadko takie spotykam nawet w sklepach triumpha i innych droższych marek.
 
Hmm...u mnie podobnie jak u Ewy. Przy czym Ewa reszte ma szczupłą, a ja od dwoch miesięcy regularnie przybieram na wadze:((( Więc cycki tycie, a reszta rośnie:baffled:.

Beatko gratulacje:-D:-D:-D
 
ja wygladam teraz tak... a przypomne ze w ciazy najwyzsza moja waga to bylo 108 kg przy 172 cm wzrostu !!
jeszcze mam jakies 5 kilo do zrzucenia ale idzie powoli :)
 

Załączniki

  • jyshfo.jpg
    jyshfo.jpg
    39,4 KB · Wyświetleń: 66
Aguś,a co Ty takiego robisz, że tak chudniesz? Wyglądasz ślicznie:-):-):-)

Dziewczynki, poradzcie, bo na weekend z kolezankami zpracy jedziemy na 3 dni nad jezioro, jaki mam sobie kupić strój, ( bo ten co mam ewidentnie odpada) żeby piersi nie wyglądały na taaaaaakie, a brzuch jak sie da i dupę zamaskować?
 
reklama
Mój MDZIULKU!
nie kupuj stroju z jakimis duzym wzorem no i nie w paski poziome bo poszeża.
najlepiej jakby miał pobokach paski pionowe które wyszczupla .

No i zalezy jaki chcesz czy 2 czesciowy czy jedno.
A myslałas o tankini super sprawa.

ja licytowałam ten jakas menda mnie przebiła i pie... nie lictuje .:wściekła/y:
ZX16 OKAZJA FASHIONWORLD MODNY STRÓJ 44 (1102503477) - Aukcje internetowe Allegro


AGa to ile Ty przytyłaś w ciazy ?
Ja tez blisko 100 warzyłam ,ale mi stary tłuszcz zalegał i no i dalej zalega:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.

Beatko a Tobie pisałam super wygladasz.
 
Do góry