reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tabletki pobudzające proces laktacji

reklama
Hej
Ja uzywalam takich tabletek. Ogolnie sa one na zoladek ale skutkiem ubocznym jest laktacja. Pomogly. Ale przede wszystkim trzeba systematycznie odciagac pokarm co 2 godziny w nocy tez to bardzo wazne. Jesli jest mozliwosc przystawienia dziecka do piersi to najlepiej caly czas przystawiać, przytulac dziecko ogolnie przebywac z nim wachac jego cudowny zapach:). Pokarm bierze sie z naszego mozgu. Jesli dostarczymy bodzcow ktore mowia o zapotrzebowaniu na mleczko to zaczniemy je produkowac. Tabletki Motilium 10 nie jestem pewna czy dostepne w Polsce. Polecila mi je polozna byly bez recepty.
 
Słyszałam o tabletkach Lactinal, podobno są całkowicie naturalne i bynajmniej laktacja nie jest ich skutkiem ubocznym, a pożądanym efektem. Jestem ciekawa czy któraś z Was je stosowała
 
Moja siostra stosowała jakieś tabletki na laktację. Niestety nie pamiętam w tym momencie nazwy ale wiem, że jaj pomogły i była z nich zadowolona. Postaram się dowiedzieć jak się nazywały :) Pozdrawiam
 
Jedynie naturalną metodą jest częste dostawianie dziecka do piersi, organizm dopasowuje ilość mleka do potrzeb dziecka, jeśli dziecko karmione jest rzadko i krótko, to sygnał dla organizmu żeby zmniejszyć produkcję.
 
reklama
Do góry