reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze hobby

mim

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Lipiec 2007
Postów
185
Witam Was serdecznie.
Od jakiegoś czasu zaraziłam się pomysłem uszycia pieluszek, a zarazem ze zrezygnowania po urodzeniu Iskierki z pampresów.
Moja koleżanka pieluszkuje w taki sposób swoje dwie córeczki i jest bardzo zadowolona.
800902f0d6d9e17amed.jpg
Macie może doświadczenie w tej materii?
 
reklama
hmmmm ciekawe natomiast ja nie slyszałam jeszcze o szyciu takich pieluszek kiedys tetrowe sie używało i prało wiadomo natomiast te jakos do mnie nie przemawiaja juz chyba wolała bym tetre........ ale nie wiem
 
ja też nie słyszałam o takim sposobie, ciekawe, ale ja na pewno nie będę się w coś takiego bawić. pozostanę przy wypróbowanych pampersach
 
ja nie słyszałam o takich pieluszkach ...i nigdy nie miałam dzieci...ale słuchając naszych rodziców czy znajomych którzy mają dzieciaczki to pampersy są "błogosławieństwem" :-) ułatwiają sprawę...:-)

jednak... mieć takie dwie sztuki czy trzy ... żeby dzieciaczka w nie ubrać jak jest ciepło i golasek biega gdy rodzinka odwiedza...myślę że każdemu by się podobało :-D dziewczyny...jakbyście miały namiary na kogoś kto takie pieluszki sprzedaje to dajcie znać:-D a może ty mim sprzedajesz? ;-)
 
ja nie słyszałam o takich pieluszkach ...i nigdy nie miałam dzieci...ale słuchając naszych rodziców czy znajomych którzy mają dzieciaczki to pampersy są "błogosławieństwem" :-) ułatwiają sprawę...:-)

jednak... mieć takie dwie sztuki czy trzy ... żeby dzieciaczka w nie ubrać jak jest ciepło i golasek biega gdy rodzinka odwiedza...myślę że każdemu by się podobało :-D dziewczyny...jakbyście miały namiary na kogoś kto takie pieluszki sprzedaje to dajcie znać:-D a może ty mim sprzedajesz? ;-)

Kiedy ciąża się unormuje to zamierzam dopiero je poszyć. Zobaczymy jakie to będą koszty. Dam znać. ;-)
 
witajcie marcowki pieluszki są już bardzo znane i dostępne na allegro sama odrzucam pampersy jak tylko synuś przyjdzie na świat bedzie na dupce mial zdrowe pieluszki wielorazowe bardzo wygodne i przyjemne w dotyku potrzeba ich ok 15 sztuk przy codziennym praniu poczytajcie sobie o nich na stronkach sa bardziej oplacalne od jednorazowek i 10oxzdrowsze ja osobiscie polecam "pieluchy wielorazowe" a wy macie duzo czasu do namyslu jeszcze :) i zycze wam spokojnych 9ciu miesiaczkow :) z pozdrowieniami wrzesniowka2010:)
 
Ja oszalalabym piorac i prasujac codziennie sterte pieluch. Wole pampersy, latwiejsze w utylizacji i nie odparzaja jesli sie je na biezaco zmienia. Dwa lata prania codziennie pieluch - masakra i obled! Podziwiam dziewczyny ktorym sie chce. A jak sie oprocz niemowlaka ma w domu wszedobylskiego, wymagajacego uwagi dwu- lub trzy-latka to dziekuje bardzo po raz drugi :) Ja jestem za ulatwianiem sobie zycia
 
popieram morgian nauczona doświadczeniem z pieluszkowania synka, nie wyobrażam sobie tej niekończącej się roboty:szok: na początku przy karmieniu w ciągu 15 minut zmieniałąm nie raz 2 razy pampka, bo była kupa. poza tym dziecko tak szybko rośnie, że trzeba mieć i większe w pogotowiu. dlatego nie wiem czy są aż tak ekonomiczne, materiał kosztuje, proszek, energia, czas
Również wielki ukłon dla dziewczyn, które się na taką metodę decydują
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja rowniez zostane przy pampersach...
Juz przy malym Bartoszku mialam sterte prania a teraz .... nasze, Bartoszka, maluszka i jeszcze pieluchy.... nie nie.
I tak jak morrigan napisala, niektore z nas maja jeszcze starsze dzieciaki,wiec wole kupic pampersy a czas ktory poswiecilabym na prasowanie dodatkowych pieluch miec dla starszego synka ;)
 
Do góry