reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moze ktoś z Was cos wie... ;( brak nadziei czy oczekiwanie na cud?

Zagubiona :(

Początkująca w BB
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2010
Postów
25
hej :-)

moja sytuacja jest bardzo smutna...

bylam u ginekologa wczoraj...zbadal mnie normalnie a pozniej zaprosil na USG dopochwowe, z miesiaczki wynika ze moglabym byc w 9tyg, a ze sa nieregularne to nie mozna dobrze okreslic...plod ma 1,46cm a nie bije mu serduszko... :szok: jest nie w krztalcie fasolki a lekko poszarpane jakby :( powiedzial ze moze mnie kierowac do szpitala na lyzeczkowanie albo czekac jeszcze 3 dni i powtorzyc badanie...bo wyglada to na 6tyg ;/ wiec albo mi ciaza obumarla 3tyg temu albo jest mlodsza :-:)-:)-:)-( mam tez delikatne plamienia ale takie smazki malenkie...kazal mi lezec ;(

co o tym myslec? tak mi zle:( duzzzzzzzzzzzzzy stres :-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
reklama
niewie co ci radzic jestem po dwóch ciążach obumarłych" zatrzymanych " puste ciąże bez tetna pierwszy raz czekałam długo bo mówili że albo serduszko sie pojawi albo nie niestety przy drugiej ciąży wskazywało na to ze to 5tydzien ale miałam odrazu łyzeczkowanie i tu szkopuł bo sąde ze za wczesnie lekarz mnie spisał na straty teraz wiem ze bede czekac mimo ze niebeda lekarzemieli nadzieji bo cuda sie zdarzają poczekaj troche moze usłyszysz serduszko 3mam kciuki zeby fasolka rosła jednak zdrowo i zeby niebyło potrzeby takiej jak u mnie
 
Zagubiona jestem świeżo po zabiegu.Minął tydzień. Moja ciąża była młodsza niz wynikało z @ ale przestała się rozwijać. Byłam w 8 tygodniu i 6 dni a ciąża wyglądała na 6 tydzień. Nie urosła przez 2 tygodnie prawie wcale i nie biło serduszko. Na Twoim miejscu poczekałabym jeszcze te 3 dni i sprawdziła. W szpitalu tez maja obowiązek cie zbadać i zrobic usg a tam zazwyczaj maja czulszy sprzęt. Trzymam &&&&&&&, pozdrawiam i trzymaj.
 
Zagubiona, 1,5 cm to coś dużo jak na 6-cio tygodniową ciążę. u mnie w pierwszej ciąży w 7 tyg było 7 mm, w drugiej 6 tygodni i 3,5mm.
poszrpany obraz może byc efektem nienajlepszego sprzętu USG - ja teraz też tak miałam. pierwsze USG - widac idealną fasolkę 3,5mm, drugie USG - 5 mm i poszarpany obraz, ale seruszko było widac w obu przypadkach.
Najlepsze co możesz zrobić teraz dla siebie i swojego spokoju, to pójść gdzie indziej na USG. Kiedy, to zależy od ciebie. u mnie jak wyszło że serduszko nie bije, to poszłam na drugie usg tego samego dnia. diagnoza niestety się potwierdziła.
Ale Tobie życzę, żebyś zobaczyła bijące serduszko.
Nie moja działka oceniać lekarza, ale jeśli wedłuh niego/jego sprzętu USG 1,5cm dziecka = 6 tyg, to...
 
Elżbietko ;) on nie stwierdzil ze jestem w 6tyg tylko ze w 9 - bo tak wynika z miesiaczki... a ze sa nieregularne to sam nie wie ;/ i dlatego kazal mi powtorzyc badanie za 3dni...ale czy to cos zmieni?
 
Zagubiona - ja 1,4 cm to miałam w 8 tygodniu ciąży. Dziadziusiowi jednak nie biło serduszko. Na drugi dzień potwierdzono to w szpitalu. Dodam, że okazało się to prawie w 11-tym tc, więc 3 tygodnie chodziłam z martwym zarodkiem. Zrobiono zabieg. Możesz poczekać i sprawdzić to jeszcze u kogoś innego, bo cuda się zdarzają. W szpitalu również, jak pisze Wisienka, zrobią USG i potwierdzą diagnozę lub nie. Nikt nie robi zabiegu bez zbadania Cię przez zupełnie postronnego lekarza. Chciała bym, żeby jednak u Ciebie zabiło serduszko twojego dziecka.
 
na forum jest gdzies Marti ona jechala do szpitala na zabieg a w szpitalu okazało sie że serduszko bije (była wtedy w 8tc jak dobrze pamietam) teraz ma szkraba u boku :-) wiec nie trac nadzie, to ostatnie co nam wszystkim tu pozostaje-wierzyc w cuda
 
jutro o 9 mam badanie... Tak bym chciala uslyszec bicie ;) nie potrafie nie myslec o tym ani chwili ;] i ta nadzieja jakas marna :( ehhh...
 
hej :-)

moja sytuacja jest bardzo smutna...

bylam u ginekologa wczoraj...zbadal mnie normalnie a pozniej zaprosil na USG dopochwowe, z miesiaczki wynika ze moglabym byc w 9tyg, a ze sa nieregularne to nie mozna dobrze okreslic...plod ma 1,46cm a nie bije mu serduszko... :szok: jest nie w krztalcie fasolki a lekko poszarpane jakby :( powiedzial ze moze mnie kierowac do szpitala na lyzeczkowanie albo czekac jeszcze 3 dni i powtorzyc badanie...bo wyglada to na 6tyg ;/ wiec albo mi ciaza obumarla 3tyg temu albo jest mlodsza :-:)-:)-:)-( mam tez delikatne plamienia ale takie smazki malenkie...kazal mi lezec ;(
co o tym myslec? tak mi zle:( duzzzzzzzzzzzzzy stres :-:)-:)-:)-:)-:)-(

ZAGUBIONA, trzymam kciuki za mocno bijące serduszko Twojego maleństwa
 
reklama
Do góry