reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wymioty w późnej ciąży

rykiavik

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Maj 2010
Postów
154
Mam już dość poważny problem. Ok. 25 tc zaczęłam wymiotować, wcześniej nawet raz nie zdarzyły mi się poranne mdłości. A jak już zaczęłam to wymiotuję prawie codziennie i to praktycznie wszystkim i po wszystkim, ba, ciągnie mnie nawet jak nic nie jadłam ;/ ginekolog i internista rozkładają ręce, bo nie jest to uwarunkowane problemami gastrycznymi :/ może któraś z was miała coś podobnego albo wie, jak sobie z tym radzić? przestaję mieć siłę coby w łóżka się zwlekać, a jeszcze tyle szykowania mi zostało... :(
 
reklama
Mam już dość poważny problem. Ok. 25 tc zaczęłam wymiotować, wcześniej nawet raz nie zdarzyły mi się poranne mdłości. A jak już zaczęłam to wymiotuję prawie codziennie i to praktycznie wszystkim i po wszystkim, ba, ciągnie mnie nawet jak nic nie jadłam ;/ ginekolog i internista rozkładają ręce, bo nie jest to uwarunkowane problemami gastrycznymi :/ może któraś z was miała coś podobnego albo wie, jak sobie z tym radzić? przestaję mieć siłę coby w łóżka się zwlekać, a jeszcze tyle szykowania mi zostało... :(

jezeli z punktu ginekologicznego nic sie nie dzieje tzn wszytsko wporzadku szyjka sie nie rozwiera i nie szykujesz sie do porodu... bo ja np mialam mdlosci juz na 2 dni przed porodem to mysle ze taka twoja natura.
moze zjadasz cos co cie mdli i powoduje wymioty?
jesli jednak nie to mysle ze powinnas zapytac lekarza czy moze ci jakos pomoc.
wiem ze wymioty sa bardzo meczace bo sama na poczatku mialam z nimi problem ale wtedy to calkiem normalne.
Gdzies czytalam ze w 3 trymestrze moga pojawic sie wymioty. a 25 tydzien to juz blisko 3 trymestru wiec moze dopadła cie jedna z tych dolegliwosci 3 trymestru.
 
u mnie nudności i wymioty trwały od 6 do 12 tygodnia, później od 24 do dziś :) tylko, że w I trymestrze to było 24h/dobę a teraz to tak od czasu do czasu, lekarz powiedział że nie ma się czym martwić, taka moja uroda :)
 
Do góry