reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy zabrac dziecko w odwiedziny do szpitala?

myszta

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
29 Lipiec 2010
Postów
111
Miasto
Syros-Grecja
co myslicie o tym,zeby zabrac niemowlaka do szpitala? moja szwagierka miala zabieg i chcielibysmy ja odwiedzic czy dziecku cos grozi?czy to nie jest najlepszy pomysl?:baffled: prosze o odpowiedz
 
reklama
Jeśli chcesz żeby dziecko złapało jakieś dziadostwo :sorry2: to ruszaj. Ja jeżdżę na rehabilitacje do szpitala i jak widzę te tłumy to oczyma wyobraźni widzę wszystkie świństwa i zarazki w powietrzu. Na szczęście po wejściu od razu odbijamy w bok, nie muszę iść przez cały szpital ale i tak się boję o malutką. Daruj sobie lepiej dla dobra dziecka. :tak:
 
Nie................. Szpital to rózne zarazki, bakterie... Co co narażać na to dziecko? Znajoma jak wydobrzeje sama moze was odwiedzić.
 
Ja też uważam że nie ma po co ryzykować. Może coś złapać to raz a dwa to nie miejsce dla dzieci zwyczajnie może mu się tam nie podobać, nudzić. będzie płakać i przeszkadzać innym chorym, którzy potrzebują spokoju. Szpital to nie hotel. lepiej zostawcie komuś okruszka a jak nie to poczekajcie az szwagierka wroci do domu.
 
to nie najlepszy pomysł:sorry2:ja jak nawet mam z małą kontrole, szczepienie cokolwiek to się boję ze załapie coś jeszcze innego:zawstydzona/y::-(siostra z synkiem leżała na uczulenie od komarów(tak od komarów jak ktoś nie słyszał)a wróciła z rota wirusem do domku:szok:
 
to nie najlepszy pomysł Szpital to rózne zarazki, bakterie. lepiej zostawcie komuś maluszka a jak nie to poczekajcie az szwagierka wroci do domu.
 
ja bym się nawet nie zastanawiała - oczywiscie, że NIE brać. Nie bez przyczyny dzieci mają zakaz wstępu na oddziały... Przynajmniej tak mi się wydaje...
 
reklama
Do góry