reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć i przesądy

zanka07

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Lipiec 2010
Postów
1 248
Miasto
Górny Śląsk :-)
cześć
może bęziemy wpisywać jaką obstawiamy płeć i co na nią wskazuje ???
Co Wy na to ???
Moim zdaniem może być fajnie ;-))))))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ja obstawiam chlopca.... dlatego ze D tak powiedzial...:-D
przy Vi byl bezbledny od samego pojawienia sie 2 kreseczek...
no i twierdzi ze wie czym strzela:-D:-D:-D

poza tym to mit ze na kwasne sie ma chlopca bo ja cala ciaze jadlam kiszone ogorki a byla dziewczynka , teraz tez jem kiszone ogorki:tak:


ponoc banany swiadcza o dziewczynce i tu mi sie sprawdzilo bo ciagle jadlam albo pilam koktajle bananowe
 
A ja sama nawet nie wiem, czy wolałabym "synusia mamusi", czy grzeczniejszą (z reguły) dziewczynkę...

Wg przesądów, to na razie raczej chłopak, bo bardziej mnie ciągają konkrety niż słodkie (choć łasuchem jestem nieprzeciętnym) i mam zgagę, co rzekomo tez "świadczy" o chłopcu...

pożyjemy - zobaczymy ;)
 
A ja sama nawet nie wiem, czy wolałabym "synusia mamusi", czy grzeczniejszą (z reguły) dziewczynkę...

ja mialam zgage od 4 miesiaca do samego juz konca , nawet na porodowce mialam jeszccze zgage....:baffled: i to straszna.... po kilka razy dziennie...
i ponoc na zgage tez dzieko ma wlosy na glowie.. a Vi miala malo..
no i jak to na zgage urodzila sie dziewczynka....


i "grzeczniejsza" wcale nie jest:-D rozwala wszystko co ma po drodze, a jak nie ma to sama tam pojdzie i tez rozwali:-D:-D:-D
 
Ja bym wolała dziewczynkę, ale śniłomi się już że mam chłopca, co zresztą ucieszyło mojego faceta, jak i rodzinę...
na szczęście to jeszcze o niczym nie świadczy ;)
 
reklama
Ja póki co też przeczucia żadnego ;-)
Racja oby zdrowe to najważniejsze a znaki zobaczymy na jaką płeć będą wskazywały :-D
 
Do góry