reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy w 30 tyg dziecko przesuwa sie w dół?

Dołączył(a)
16 Wrzesień 2010
Postów
11
Miasto
Łódź
Witam!
Jestem jestem tu nową przyszłą mamą, jest to moja pierwsza ciąża zaczął się 30 tyg, mój maluszek przesunął się w dół, gdy się rusza to czuję jak jest na dole, czuje jego ruchy, także uciska mi bardziej na pęcherz, bardzo często oddaję mocz. Czy to jest normalne? Strasznie się martwię.
 
reklama
U mnie jest tak kilka razy w ciągu dnia , wydaje mi sie że baaardzo muszę do wc a tu nic dzidzia tak sie ułożyła w brzuszku i uciska, pytałam z 2 tyg. temu lekarza i mówiła ze wszystko jest okej i to normalne. Ale jesli masz jakiekolwiek obawy porozmawiaj ze swoim lekarzem aby uspokoi cię. Witaj w gronie młodych mam :)
 
Dziękuje bardzo za odpowiedź, no to troszkę się uspokoiłam;) Może po prostu jestem przewrażliwiona, bo czuję się bardzo dobrze tylko to uczucie, że maluch już jest strasznie nisko;)
 
Na początku ciązy z każdym kłuciem, boleściami w pachwinie jeździłam albo do swojego lekarza albo do szpitala, tak panikowałam że coś nie tak.Mam fajną lekarkę, która powiedziała ze być może przy 3 dziecku sie uspokoję hahah. Też bedzie to nasze pierwsze dziecko i w dodatku dłuugo wyczekane , wychuchane i stąd moja reakcja. Także głowa do góry bedzie wszystko wporządku, a jeśłi sie obawiasz śmiało do lekarza, to są normalne reakcje młodej mamy. Pozdrawiam
 
Ja mam to samo :) moja mala kilka razy potrafi jeszcze sie obrocic w ciagu dnia :) to siusianie najbardziej meczy :/
 
Witam!
Jestem jestem tu nową przyszłą mamą, jest to moja pierwsza ciąża zaczął się 30 tyg, mój maluszek przesunął się w dół, gdy się rusza to czuję jak jest na dole, czuje jego ruchy, także uciska mi bardziej na pęcherz, bardzo często oddaję mocz. Czy to jest normalne? Strasznie się martwię.

Normalne ;-)

Ja mam wrażenie, że końcówkę ciąży spędziłam na WC hihihi
 
reklama
Do góry