reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Termofor w ciazy...

masala

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Maj 2010
Postów
1 098
Miasto
Edinburgh
Dziewczyny mam pytanie, czy uwazacie, ze uzywanie termofora w ciazy jest bezpieczne dla dziecka? Jest mi permanentnie zimno nocami i lubie wizac termofor do lozka na nogi czy na plecy ale teraz nie wiem czy nie zaszkodze malenstwu...
 
reklama
ja tez strasznie mazrzne, szczegolnie przed snem mam tak lodowate nogi, ze az mnie bola...tylko, ze ja dogrzewam sie suszarka, bo nie mam termofora, oczywiscie tylko na stopy kieruje powietrze, ale i tak zastanawiam sie czy takie dogrzewanie nie zaszkodzi fasolce...jestem w 6 tyg ciazy...
 
hmmm a ja zastanawiam sie włśnie ..dlaczego termofor miałby zaszkodzic ciąży ? Może ktos zna odpowiedz na to pytanie...:confused:
 
no jesli uzywasz go w okolicy pleców czy brzucha, to normalne że ciepło które wydziela może spowodować skurcze, tak samo jak ciepła czy goraca kąpiel podczas ciązy
 
reklama
Do góry