reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

10 tydzien ciazy

reklama
Hej, nic się nie martw- ja dowiedziałam się, że jestem w ciąży ok 16 tygodnia :tak:. Zdaje się, że wszystkie badania i tak najbardziej wiarygodne są w późniejszych etapach ciąży, nie na samym początku. Tak więc główka do góry i śmigaj do lekarza :-)
 
Pewnie że nie jest zbyt późno, jeśli jeszcze nie byłaś u lekarza to umów się do niego, a przed wizytą możesz zrobić w labolatorium podstawowe badania krwi i moczu, będzie to niezbędne Twojemu lekarzowi. Gratuluję Maleństwa w brzuszku:) Dbajcie o siebie:)
 
ja wiedziałam, że jestem w ciązy już tydzień przed okresem (testy wychodziły mi pozytywnie) i to było dla mnie najgorsze, bo jak poszłam do lekarza, to on jeszcze nic nie widział i kazał mi czekać, jak poszłam za tydzień, to był tylko pęcherzyk i lekarz też nie potrafił mi powiedzieć, czy ciąża się rozwinie, czy nie, a potem w 5 tc trafiłam z krwawieniem do szpitala i lekarze też byli trochę sceptycznie do mnie nastawieni, że taka wczesna ciąża, że nie wiadomo, co będzie itd. Żałowałam wtedy, że nie dowiedziałam się później. Jesteś więc w bardzo dobrej sytuacji! :)
 
Natalia nie jest za pozno :) Zrob sobie badania krwi i moczu i z nimi udaj sie juz do ginekologa, on da Ci skierowanie na USG :) I wszytsko ok. Na poczatku to wlasciwie chyba sie robi tylko krew i mocz. Badania prenantalne to tez po 11 tyg wiec akurat:)
Gratuluje maluszka w brzuszku :)
 
reklama
Ja wiem ze trzeba je wykonac,mi bardziej chodziło o to czy poprostu nie jest za pózno i czy nie zaszkodzi to mojemu maleństwu!pozdrawiam

a w jaki sposób badanie (pobranie krwi i oddanie moczu) miałoby zaszkodzić Twojemu dziecku? badania w ciąży robi się kilkakrotnie, ja np. robię je co 6 tygodni i powtarzam jeszcze przed terminem porodu
 
Do góry