reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam

Dołączył(a)
18 Październik 2010
Postów
10
Miasto
lodz
Jestem prawie trzy tygodnie po operacji ciąży po zamacicznej usunięto mi jajnik .Proszę o szczerą odp. kiedy mogę zacząć współżyć i po jakim czasie możemy starać się o dzidzie . Czy po wypisaniu ze szpitala powinnam przyimować jakieś hormony lub się leczyć
 
reklama
Jestem prawie trzy tygodnie po operacji ciąży po zamacicznej usunięto mi jajnik .Proszę o szczerą odp. kiedy mogę zacząć współżyć i po jakim czasie możemy starać się o dzidzie . Czy po wypisaniu ze szpitala powinnam przyimować jakieś hormony lub się leczyć

Po zabiegu operacyjnym współżycie można rozpocząć po 6-7 tyg. Oczywiście o ile nie ma innych p\wskazań- taką informację uzyska Pani na wizycie kontrolnej u ginekologa. Jeśli chodzi o zajście w kolejną ciążę to najlepiej odczekać 6 miesięcy. Ale też warto o tym porozmawiać z prowadzącym ginekologiem.Pozdrawiam i życzę powodzenia.
 
Do góry