reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Święta Święta już tuż tuż

Marciaa

Mamma 04.2010 i 02.2012
Dołączył(a)
24 Listopad 2009
Postów
5 994
Miasto
Kamionki/Poznań
:-):-)
Pozwoliłam sobie odgapić brzydko wątek od styczniówek. A co :-D
Dziewczyny do Świąt jeszcze troszkę zostało ale czas szybko leci.
Jak przygotowujecie się na Święta. Macie już jakieś propozycje dla maluchów na prezenty.
Co robicie za ciacha itd :)
 
reklama
Ja myslalam o tym domku z pilkami ale skoro smierzi:/ to nie chce :-(
Nie lubie zabawek co robia chalas robia :( i takich typowo plastikowych tez nie lubie ,chcialabym cos takiego fajnego:) tylko co?

Kiedys myslam zeby kupic chodzic ale lekarze odradzaja wiec nie bdzie chodzika ,kupilam jej taki z drewna jak juz bedzie wieksza i zacznie chodzic to bedzie jako pomoc bo sie trzymac moze ,jest z drzewa i bardzo stabilny:) teraz jako dekoracja jest :)A potem bedzie lalki tam wozic :)
02_480898009.jpg
 
Ha ha ale śmieszny ale fajny!!! Kamikaa Ty to masz oko :tak::-)
Ja z kolei myślałam o stoliczku fishera i sankach. Konia na biegunach też pewnie dostanie.

Już czuję ten klimat. Barszczyk kolędy i choinka. Oby był śnieg.
Pierwsze święta naszych pociech. Oj będą bombi lecieć będą :-)
 
echhh święta... mieliśmy lecieć do Pl i nie lecimy...
Ol na pewno dostanie huśtawkę taką co się w drzwi wiesza, no ale jak przyjdzie wcześniej, to powiesimy od razu :-)
myslę nad pchaczem.

kamikaa Twój przecudny, faktycznie tylko lalę wozić :-)
 
echhh święta... mieliśmy lecieć do Pl i nie lecimy...
Ol na pewno dostanie huśtawkę taką co się w drzwi wiesza, no ale jak przyjdzie wcześniej, to powiesimy od razu :-)
myslę nad pchaczem.

kamikaa Twój przecudny, faktycznie tylko lalę wozić :-)
Sa jeszcze cudniejsze :) ale kosztuja 115,00€ :-O3823-ebay.jpg
 
reklama
Do góry