reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie podnosi glówki przy podciąganiu za rączki

Dołączył(a)
12 Listopad 2010
Postów
13
Miasto
Jasło
Moj Leonek ma 1,5 miesiąca, ładnie podnosi główke na brzuszku natomiast przy podciaganiu za rączki nie raczy podnieść, doktorka mowiże to problem a czy to troche nie za wcześnie! Bardzo się martwię ale myślę że ma jeszcze czas na dźwiganie!:no:
Jak macie podobne problemy to prosze napiszcie!
 
reklama
Witam:) To o wiele za wcześnie aby dziecko mogło się podciągać to nawet nie wskazane próbować!Mój synek podciągał sie gdy skończył 4 miesiące mimo że też na brzuszku sobie świetnie radził:) Nie przejmuj się i lepiej niech pani pomyśli o zmianie pani doktor...
 
jezu to za wcześnie na takie podciąganie się, w ogóle nie powinnaś tak robić, on naprawdę ma jeszcze na to czas. 1,5 miesiąca to jeszcze taki maluszek.
 
Kochana to za wcześnie ale, żeby nie było prblemu to niech maluszek jak najdłużej leży na brzuszku, wzmocni mięśnie karku, barki i potem bedzie ładnie trzymać główkę. A mama powinna skonsultować się z innym lekarzem. Pozdrawiam:)
 
Mój maluch ma niespełna 3 msc i też na brzuszku ładnie trzyma główkę ale przy podciąganiu też nie podnosi główki ale tak jak napisały moje przedmówczynie to zdecydowanie za wcześnie tak więc nie musisz się martwić tylko zmienić lekarza;-)
 
Tak właśnie myślałam, bo chociaz Leonek to moj drugi synek, bo ten pierwszy ma 5 lat , za nic w świecie nie moglam sobie przypomniec co umiał jak mial tyle co Leon. Dziękuje bardzo.
 
Moj Leonek ma 1,5 miesiąca, ładnie podnosi główke na brzuszku natomiast przy podciaganiu za rączki nie raczy podnieść, doktorka mowiże to problem a czy to troche nie za wcześnie! Bardzo się martwię ale myślę że ma jeszcze czas na dźwiganie!:no:
Jak macie podobne problemy to prosze napiszcie!
próba trakcji to osiągnięcie na ok 3 m-ce, albo i później, więc Twój synek ma jeszcze sporo czasu
 
reklama
radzę zmienić lekarza:szok:
to niedopuszczalne żeby tak wogóle mógł stwierdzić lekarz..
po 1 powinien najpierw ochrzanić za ciąganie takiego małego dziecka;-)
a po 2 chyba powinien wiedzieć że dzieci tak szybko nie dzwgają główki(są oczywiście wyjątki:tak: wiem bardzo dobrze o tym ) ale bez przesady..
jak będzie mieć 4 miesiące i nie będzie podnosić główki to będzie trochę problem ale nie teraz;-)

 
Do góry