reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle po poronieniu niepokojące?

o!agulka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Luty 2006
Postów
279
Jestem tydzień po zabiegu, zabieg przeprowadzony w 15 tyg, a dziecko obumarło według usg w 12,4 tyg.
Poroniłam w szpitalu po tabletkach dużo tkanek i płód, zabieg podobno nie był zbyt ingerencyjny.

jestem w domu na zwolnieniu, nie forsuję się raczej odpoczywam, ale mam bóle w podbrzuszu i tak jakby mnie jajniki ciągnęły, jak za długo pochodzę to mnie pobolewa. czy to coś niepokojącego?????????
krwawienie już zanika, raczej teraz jest małe plamienie
 
reklama
Jestem tydzień po zabiegu, zabieg przeprowadzony w 15 tyg, a dziecko obumarło według usg w 12,4 tyg.
Poroniłam w szpitalu po tabletkach dużo tkanek i płód, zabieg podobno nie był zbyt ingerencyjny.

jestem w domu na zwolnieniu, nie forsuję się raczej odpoczywam, ale mam bóle w podbrzuszu i tak jakby mnie jajniki ciągnęły, jak za długo pochodzę to mnie pobolewa. czy to coś niepokojącego?????????
krwawienie już zanika, raczej teraz jest małe plamienie
Witam-mimo, że zabieg nie był ingerencyjny to Pani organizm tak a nie inaczej zareagował. Proszę narazie przyjmować tabletki p|bólowe i rozkurczowe. W razie nasilenia bólu proszę jechać do szpitala gdzie Pani była hospitalizowana. Pozdrawiam
 
Do góry