reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

tab masz rację, mnie jeszcze nikt w żadnej kolejce nie przepuścił, tylko patrzą się żałośnie z otwartmi buziami np jak ostatnio na poczcie paczkę do wysłania pakowałam, to faceci szczególnie patrzyli się jak na zjawisko, że tak sprawnie mi idzie, bo pewnie według nich powinnam być przy tym cała zasapana i spocona :-D ale jak już złapałam ich wzrok i stanęłam w kolejce, to się wszyscy odwrócili ;-)

co do zakazu palenia też się cieszę, bo akurat sama nie znoszę papierosów i dymu, również jestem lekko uprzedzona do osób które palą nałogowo, są dla mnie po prostu słabe psychicznie, ale w tvn24 słyszałam, że ten zakaz ma wejść w życie dokońca 2011 roku, czyli wiadomo jak to będzie u nas wyglądało...
 
reklama
Nie wiesz jeszcze, że jak kobieta w ciąży ma pracować albo stać w kolejce to "ciąża to nie choroba", a jak chce zrobić coś dla przyjemności, to powinna siedzieć w domu "bo przecież w ciąży jest"? ;)
Ja się strasznie cieszę, że w Polsce wprowadzili zakaz palenia w knajpkach, bo przez dym papierosowy ostatnio nie mogłam nigdzie ze znajomymi wychodzić, bo nie chciałam dzidziucha truć.

Dokładnie zgadzam się z Tobą ja najgorzej właśnie widze jaka znieczulica jest w sklepach albo w przychodniach wszyscy się patrzą na kobiety w ciąży jak na ufoludki a jak przyjdzie stanąć przy kasie to udaja że nie widzą i jeszcze się na siłę przepychają ostatnio nawet zwróciłam uwagę babce (wyglądała na 40) bo uderzyła mnie torebką w brzuch tak się ładowała na przód kolejki i jeszcze oburzona była strasznie że jak śmiem jej coś powiedzieć tragedia poprostu...
 
Madiu śliczny brzuszek!!!

Ja już się nawet nie chce rozpisywać na temat ludzkiej kultury w stosunku do kobiet w ciąży, nie chce sobie nerwów psuć, porostu jedno wielkie chamstwo i tyle i wiecie co mnie dziwi najbardziej, że tak chamsko zachowują się osoby w takim przedziale wiekowym którzy najwięcej, zaraz po strych dziadkach narzekają na brak kultury u młodych osób, niestety niczego niestosownego w swoim zachowaniu nie widzą a wymagają w zachowaniu młodych bóg wie czego.
 
a tu mój uśmiechnięty brzusio przygotowany do natłuszczanka :-)

brzusio uśmiechnięty.jpg
 
Vikiigus, Madiu, Majusia piękne brzucholki macie :-)

Zawsze mi się podobały ciążowe brzuszeczki, ale odkąd sama jestem w błogosławionym stanie to za swoim szaleję niesamowicie :rofl::yes::blink::happy::-p:-D
 
a ja właśnie sie wypowiedziałam na ten temat w wątku o samopoczuciu.
Często patrzą z taka litością jakby ciąża przed 30 była czymś strasznym.
Jak byłam w ciąży z Doriankiem miałam 25 ale wyglądałam młodziej i o dziwo ustępowali prawie tylko faceci lub młodziki a te kobiety które powinny zrozumieć ciężarną własne sie odwracały lub patrzyły dziwnie tak jakby miały na czole napisane "jak sie tak urządziłaś to sie męcz"...
Nie cierpię hasła "ciąża to nie choroba" bo to mimo wszystko stan szczególny
i wiele kobiet czuje sie źle ...nie wiem czy wymyśliła to jakaś fanatyczna feministka czy po prostu nie kumający facet.
Ubolewam nad tym ze w dzisiejszych czasach rodzina traci swoją wartość ,
liczy sie tylko kariera....a rząd tez nie ulatwia... polskie rodzinne jest śmiechu warte
a żeby je zdobyć trzeba 3 kg papierów a żeby komus tylko powinęła sie noga i czegoś zabrakło....

Zakaz palenia to coś pięknego i juz wszedł w życie :) Wreszcie będę mogla posiedzieć ze znajomymi w knajpie a ludzie nie będą mi truć dziecka na przystanku.

Co do wysokich obcasów to jestem uzależniona... ostatnie i jedyne adidasy mialam w szkole na W-Fie :-D
Zbyt długo byłam mała i w wieku 16 zaczęłam sie "podwyższać" ..później jeszcze urosłam ale kompleksy zostały.

A brzuszki macie świetne i figurki :)
 
Ja tez jestem wrazliwa na to haslo "ciaza to nie choroba" Ktos kto tak mowi chyba nie przezyl 4 miesiecy codziennego wymiotowania, bolów kregosłupa, zgagi, zaparć i wszelkich innych dolegliwosci. Podziwiam kobiety które pracują i mają sporo energii, ale prawda jest taka ze ciaza to stan odmiennny i kazda przechodzi go w inny sposob, czasem duzo nas to kosztuje, dziwia mnie lekarze ktorzy nie chca wypisywac zwolnien!
A propo palenia to tez jestem za! Latem czesto spotykalysmy sie z kolezankami w ogrodkach knajpkowych i wkurzalo mnie jak kobiety siedzace obok 3! ciezarnych nic sobie nie robily dmuchajac w nasza strone. Sama nigdy nie zapalilam ale moj maz rzucil palenie po 10 latach, od 4 lat nie pali wiec jak widac mozna!
Poza tym brzuszki macie cudne, vikiigus jestem wielbicielka Twoich zdjec, masz swietne pomysly a brzuszek Ci sluzy!
 
Madiu, Majusia, Vikiigussliczne brzuszki :-)

Nixie
ja adidasy to tylko na silownie ubieralam, i czasem jak szlismy na spacer do parku ale to juz w ciazy bylam :-)
Jezeli chodzi o zakaz palenia to w uk juz od dluzszego czasu nie pala , bardzo mnie to cieszy bo my z CH lubimy do pubu chodzic szczegolnie latem jak maja ogrodki


 
reklama
Do góry