reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POMYSŁY na BOŻE NARODZENIE!!!:)

Lenuszka

Mamusia Gajusi
Dołączył(a)
2 Grudzień 2009
Postów
18 406
Siedząć dzisiaj w zadumie, cos mnie tchnęło i postanowiłam założyć nowy wątek dotyczący Bożego Narodzenia!!Chciałabym abyśmy się tutaj podzieliły pomysłami na BN, mam na mysli przepisy, pomysły na wystrój domu, kartki, prezenty, linki do świątecznej muzyki......
Aby poczuć magię tych Święt proponuję:)

http://www.youtube.com/watch?v=VORK61qgieM

YouTube - Merry Christmas Everyone - Shakin Stevens

puiwppl4k.gif

Czekając, kiedy wzejdzie wigilijna gwiazda
Do wpół zmarzniętej szyby przywarł chłopiec mały.
Patrzył - zimowe ptaki wracały do gniazda,
Jakby tego wieczoru też świętować chciały.
Niegdyś gwiazda z Betlejem mędrców prowadziła,
Dziś znak daje, by zasiąść do świętej wieczerzy,
By biel opłatka ludzkie waśnie pogodziła,
A w sercu znów zamieszkał Ten, co "w żłobie leży".
Chwila jedna! Przy tobie nikną odległości,
Co szare - zmienia się w odświętne, tajemnicze.
Daj nam więcej dni takich, spragnionych miłości,
Niech świat przy żłóbku Twoim odmienia oblicze.




33.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
Oj jak ja lubie Swieta :) Wlasnie wieszaja dekoracje swiateczne na ulicach. I to bedzie nasza pierwsza Wigilia z maluszkiem poza brzuszkiem :))
Ciekawe czy dadza juz rade zasiasc z nami na chwilke do stolu

de-baby-van-kerstmis-thumb12121551.jpg
 
Na święta obowiązkowo ta piosenka
Wrzuta.pl - Wham - Last Christmas

chyba nigdy mi się nie znudzi :-) :-) kiedy usłyszę ją w radiu to poczuję świąteczną atmosferę :-)

Oczywiście w tv nie może zabraknąć "Kevin sam w domu" i "Szklana pułapka" :-) pewnie za parę lat nasze pociechy też będą to oglądać :-) to już taka świąteczna tradycja chyba :-)
 
Ostatnia edycja:
A pamietacie jak w zeszlym roku polowa jeszcze wymiotowala podczas swiat a druga polowa (ja to na pewno:-D:-D) jadla za trzech oj te sledziki robily furrore:-)

U mnie to pewnie nie bedzie 12 potraw bo nie damy rady ale tak z 8 na pewno :tak:
 
Ja nie mogę doczekać się Świąt :D Z jednej strony obawa jak Julka zareaguje na nowe otoczenie bo jedziemy do moich rodziców (600km od miejsca gdzie mieszkamy) a z drugiej radość że Święta spędzimy z mała :) i pewnie będzie bardzo zaciekawiona choinką, bombkami, itp itd... rozmarzyłam się :D
 
U nas zawsze było 12 potraw, ale odkąd tu przyjechałam i spędzam święta z teściową to jest tylko kilka i to niezbyt dobrych... :(

Ale uwielbiam Święta! Jest to dla mnie najlepsze święto w świecie! Najbardziej to lubię klimat świąteczny... muzyczka, dekoracja... ahhhhhhhh :) Teraz tym bardziej... pierwsze święta z naszym szkrabem :D
 
reklama
u nas zawsze jest 12 czy spędzamy u moich rodziców czy u nas .W zeszłym roku robiłam u mnie ale w tym chyba do moich pojedziemy
 
Do góry