reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ta ciaza, a poprzednia..

Bazylia123

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Maj 2008
Postów
56
Miasto
UK
temat glównie do dziewczyn, które juz drugi lub kolejny raz sa w ciazy.
ja sie czujecie teraz w porównaniu do poprzedniej ciazy?
Ja szczerze mówiac teraz czuje sie nieco gorzej. Pierwsza ciaza, jak marzenie, zero mdlosci, zachcianek, oslabienia, itp. A terazm nie dosc, ze przez 4 tyg bylo mi non stop niedobrze, to jak tamto przeszlo, to teraz jakis krótki oddech mi sie zrobil wieczorami i taki uczucie, jakbym nie mogla nasycic sie powietrzem :no:
poza tym od 21 strasznie mi sie chce spac, ale wieczor, kiedy 19mies córka spi, to jedyny czas kiedy moge z mezem posiedziec.
brzuch mi jakos szybciej tez rosnie. jedny slowem: wszystko trudniejsze :-)
 
reklama
Bazylia u mnie tak samo. Pierwsza ciąża też była jak marzenie. Zero mdłości, zachcianek, mały brzuch, na chodzie do samego końca. Teraz mega zmęczenie. Brzuch teraz jak wtedy w 18 tygodniu. Generalnie mimo, że startuje z niższą wagą niż w poprzedniej ciąży to jakaś brzydka się sobie wydaje. I ten brzuch taki niefajny...
 
dziewczyny u mnie podobnie:) w 1 ciąży długo byłam dość "płaska", nie miałam mdłości, a w późniejszej ciąży żadnych innych dolegliwości; czytałam z niezrozumieniem o zaparciach, żylakach czy hemoroidach! jedynie w 1 trymestrze spać mi się okropnie chciało i agresor mi się włączał:); a teraz... minął 12 t.c. a ja wciąż mam mdłości (szczególnie na gotowane czy duszone warzywa); agresor na całego; boje się co będzie dalej...
ciekawe czy to przez to, że obecnie jestem w gorszej kondycji (14 m-cy karmienia piersią, zero sportu itp.) czy o co chodzi?
 
a ja czuję się tak jakbym w ciąży nie była,poza zmęczeniem,które w sumie już prawie minęło,bo przestałam pracować i tym,że nie mam okresu i bolą mnie piersi,które widocznie urosły:-D,bo po karmieniu nic mi nie zostało:rofl2:,to nie wiedziałabym,że w owej ciąży jestem,przytyłam 2 kg,ale dlatego,że duuużo jem,idę do sklepu,po loda,albo jem kg jabłek i mandarynek na raz.u mnie brzuch pojawi się pewnie koło 5 miesiąca nie wcześniej,tak jak poprzednio.
 
Oj ja w poprzedniej czułam się fatalnie pierwsze 3 miesiące zwolnienie w pracy bo wymiotowałam jak głupia przez co schudłam 3-4kg a w ostatnim trymestrze masakryczne bóle kręgosłupa:no:
Tym razem odwrotnie:-)mdłości nie ma, więc waga rośnie, tylko jestem bardziej zmęczona niż w poprzedniej.

Dla mnie mdłości to najgorsze doświadczenie, kto ma wspólczuję, kto nie ma cieszcie się dziewczyny:-)
 
Oj ja w poprzedniej czułam się fatalnie pierwsze 3 miesiące zwolnienie w pracy bo wymiotowałam jak głupia przez co schudłam 3-4kg a w ostatnim trymestrze masakryczne bóle kręgosłupa:no:
Tym razem odwrotnie:-)mdłości nie ma, więc waga rośnie, tylko jestem bardziej zmęczona niż w poprzedniej.

Dla mnie mdłości to najgorsze doświadczenie, kto ma wspólczuję, kto nie ma cieszcie się dziewczyny:-)

taa,wymioty straszna rzecz,aż w szpitalu przez nie leżałam,też schudłam strasznie,a teraz gitara:tak:
 
reklama
ja jak wiekszosc w pierwszej ciazy czulam sie rewelacyjnie! Pracowalam do 7 miesiaca.... rozkwitalam normalnie i czulam ze juz tak moge zawsze heheh... 9 miesiac byl dla mnie bardzo trudny. Strasznie puchlam, do tego cukrzyca ciazowa doszla.. masakra... Ale 8 miesiecy to jak w bajce.. i mezus rozpieszczal na maxa i wogole swietnie! a teraz.... szkoda gadac, ciagle spie i mam mdlosci... choc od ok 3 dni jakby lepiej :sorry2:
 
Do góry