reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkoła rodzenia katowice

Dołączył(a)
29 Sierpień 2010
Postów
0
Miasto
Katowice
Witam wszystkie mamy i te przyszłe również :-) . Mam pytanie związane ze szkołą rodzenia w Katowicach a najbardziej intereseuje mnie w okolicy Ochojca, ew.Ligota?
Pomożecie z wyborem?

Pozdrawiam:-)
 
reklama
słyszałam, że najlepiej wybrać szkołę rodzenia przy szpitalu\klinice, gdzie zamierzasz rodzić. Dzięki temu poznasz lekarzy i położne oraz metody panujące w danym ośrodku. Ja mieszkam w piotrowicach, czyli te rejony, które podajesz, ale jeszcze nie szukałam szkoły rodzenia, poza tym mój lekarz prowadzący pracuje w szpitalu w Bogucicach i nie wiem, czy tam nie będę rodzić
 
słyszałam, że najlepiej wybrać szkołę rodzenia przy szpitalu\klinice, gdzie zamierzasz rodzić. Dzięki temu poznasz lekarzy i położne oraz metody panujące w danym ośrodku. Ja mieszkam w piotrowicach, czyli te rejony, które podajesz, ale jeszcze nie szukałam szkoły rodzenia, poza tym mój lekarz prowadzący pracuje w szpitalu w Bogucicach i nie wiem, czy tam nie będę rodzić

niby tak;-) ale ja akurat rodzilam w kato bogucicach a szkole wybralam gdzie indziej, byla darmowa inna sprawa ze w bogucicach nie wymagaja zadnej szkoly, i tak mozesz miec porod rodzinny:tak:

co nie zmienia faktu ze podczas porodu i tak wszystko udalo mi sie zapomniec!!!;-);-);-)
 
A czy w Bogucicach jeszcze jest porodówka? Bo słyszałam, że ją zlikwidowali... ale nie wiem...

Ja rodziłam w Chorzowie, bo tam pracuje mój lekarz. Ale przy tym szpitalu szkoły nie mieli, zresztą nie chciałoby mi się tam i tak jeździć. Wówczas mieszkałam na Paderewskiego i tam też chodziłam do szkoły rodzenia. Niestety była odpłatna, ale miałam ją "pod nosem". Teraz mieszkam na Ligocie, ale jakoś nie obiła mi się o uszy tutaj żadna szkoła rodzenia... Położna na Paderewie, która prowadziła zajęcia "w mojej" szkole pracuje (a przynajmniej pracowała) w klinice na Ligocie.
 
w bogucicach jest jeszcze porodowka i z tego co wiem jest takze szkola rodzenia jesli ktos koniecznie chce do tej przy szpitalu,
tak jak pisalam wczesniej ja rodzilam w bogucicach a do szkoly chodzilismy na osiedle witosa

tutaj link
Darmowa szkoła rodzenia Katowice | Darmowa położna środowiskowa Katowice | Witaj na stronie szkoły rodzenia TERCET

Witaj k_aralajna,
mogłabyś coś więcej napisać o tej szkole rodzenia na Witosa. Wybieram się tam od 27-go maja. Czy zajęcia są ciekawe i przydatne, czy można liczyć na pomoc położnej po porodzie w domu. Z góry dzięki za wszelkie info.
 
Witam!

Polecam nowootwartą szkołę rodzenia w Ligocie. Byłam wczoraj wypytać o szczegóły i rozmawiałam bodajże z kierowniczką zakładu (konkretne i przesympatyczna osoba). Zajęcia mozna wykupić w całości 350zł, bądź podzelone na same ćwiczenia bądź wykłady. Generalnie wrażenie bardzo pozytywne więc chyba sama skorzystam z ich usług.
Napiszcie proszę czy ktoś miał już doczynienia z tą szkołą?

Pozdrawiam
 
reklama
W Bogucicach jest i bedzie caly czas czynna porodówka, ja rodziłam tam niecale 2 tygodnie temu i wszystkim goroco polecam ten szpital. Po pierwszym traumatycznym porodzie i przeżyciach byl to luksus pod kazdym względem, chronia krocze, pomagają, choc rodzilam z mężem to położne czuwały caly czas. Porod byl genialny i tak go będę wspominała choc trwal 10h i lekko byłam nacięta siedzialam na własnym tył.. juz tego samego dnia. Maluszej jest z Wami przez 2 godziny badają go na brzuszku. Nawet nie pomyślałam o znieczuleniu choc mogłam je miec. Maja wannę piłki, tens i inne gadgety zmniejszajace ból. Jednym słowem poecam.

Co do szkoly rodzenia ja uczęszczałam do poloznej z Bogucic (i z nia wlasnie rodziłam :):):) pani Katarzyna Zak - dusza czlowiek, pełen profesjonalizm. Polecam rowniez połozna Katarzyne Pękałę - rewelacyjna osoba.
 
Do góry