reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam/Nie polecam-artykuły z sieciówek (Tesco,Rossman,Biedronka..)-dla biedoty :D

C

Cleo1981

Gość
Wątek poświęcony artykułom z logo danego sklepu,tak w skrócie.Każdy mam nadzieję kuma ocb ?bez komentarzy zbednych proszę.

to jedziemy

jako że czesto i mam najblizej biedronkę co moge polecić

BIEDRONKA

POLECAM

czekoladę z prazynkami - wypas
mieszanki warzyw wsloikach np marchewka+groszek itp
jogurt szcz bananowy
papier zapachowy do pupci
mleczko do czyszczenia-identyko jak CIF


NIE POLECAM

tortellini z serem-ochyda i smród

jutro c.d jak odswieze pamięć

edit


TESCO/POLECAM

pieluchy (esentiales zielone)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ja polecam detergenty z lidla W5 bardzo dobre takie starymi metodami robione czyli na occie, alkoholu itp. Super wszystko czyszcza a przy tym kosztuja grosze np plyn do kibelka usuwający doslownie kazdy kamien 3zł z groszami

a tabletki do zmywarki sa bardzo dobre w rossmanie - domol (16zł)
 
Ostatnia edycja:
Ja polecam z biedrony: cole, chipsy, pierogi z miechem(hermetycznie zamkniete), plyn do podłóg cler, pampki Dada,


Ps. Nie moge sie powstrzymać Cleo-dla biedoty hahahahahahahhaah
 
z biedronki polecam srodki czystosci ,piluchy ,chusteczki nawilzajace,natomiast teraz jestw rosmanie promocja na jedzonko dla dzieci i deserki gerber jak i soczki dla dzieci sa po 2zlpolecam tez serie babydrem pieluchy sa dobre
 
a ja polecam soki SOLEVITA z LIDLA tylko te w plastikowej litrowej butelce (te z kartonu nie dobre) pomarańczowy pyszny ale banan z jabłkiem rewelacja (smakuje jak bobofrut z dzieciństwa:-))
 
Ja polecam detergenty z lidla W5 bardzo dobre takie starymi metodami robione czyli na occie, alkoholu itp. Super wszystko czyszcza a przy tym kosztuja grosze np plyn do kibelka usuwający doslownie kazdy kamien 3zł z groszami

a tabletki do zmywarki sa bardzo dobre w rossmanie - domol (16zł)

Kilolek pytanko-któraś dziewczyna pisała na listopadzie ze kupiła z lidla Cleffekt i Ci dziękowała - to jest to samo co Ty polecasz? Bo coś piszesz o W5. No ja męża wysłałam do Lidla (chociaż w sieciówkach tego typu nie robimy zakupów, ale w koncu dał się przekonać) i kupił ten Cleffekt ktory ma działać cuda....i u mnie cudów nie było :( Zalałam nim kibelek gdzie miałam dwa żólte zacieki gdzie spływa woda i tego nie ruszył. Nosz czy ja mam takigo pecha ze ciągle mam jakieś ale do rzeczy z tych sklepów :(
 
reklama
nie, nie jest to to samo. Clinefect jest ze 2 zl tanszy od W5 ale ja się wczoraj skusilam na ten clinefect i jestem zadowolona tak samo jak z W5. JAk miałam taki utrwalony, ze tak pwiem kamień to się zawzielam i przez póół dnia co godzine zlewalam kibelek a potem jak troszeczkę tylko poszorowalam to cały kamien odpadał płatkami. Leniwa z natury jestem i nie chciało mi się mocno szorowac dlatego tyle razy lałam. Ale tak na co dzien to wystarczy jak raz poleję i poszoruje trochę.
Też pewnie zależy jaką wode masz i jaki ten kamień mocny
 
Do góry