reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co zabrac do porodu w szpitalu w pile?

marika_

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
24 Lipiec 2010
Postów
57
jak w tytule ;) szczególnie chodzi mi co trzeba zabrac dla dziecka - jakie ubrania, czy wystarcza body lub koszulki, czy pajacyki śpioszki też? zaznaczam, że termin mam na lutego ;)
czy na oddziale jest bardzo ciepło, bo zastanawiam się czy szlafrok pluszowy nie będzie zbyt ciepły?

z góry dziękuje za odpowiedzi.
 
reklama
Witam! Jesli chodzi o ciuszki dla maleństwa, to ja nie brałam żadnych, poprostu w szpitalu były odpowiednie ubranka, ale jesli juz chciałabyś wziąć jakieś to myślę że kaftaniki wystarczą. A jesli chodzi o szlafrok to pluszowy napewno nie będzie za ciepły, ja mojego pierwszego synka rodziłam w grudniu i też miałam pluszowy! Tak że spokojnie! Życze powodzenia i spokoju!
 
marika jesli rodzisz w pile to ubranka dla dzidzi musisz miec , polecam 3 pary spioszków i kaftanikow ALBO 3 pary pajacyków nic wiecej ..ewentualnei czapeczke ale taka ultra cieniutką i jakies niedrapki

a co do szlafroku w Pile jest 30 stopniowy upał na oddziale... szlafrok miałam na sobie tylko raz ..jak mi mocno poplamila sie pizama i wstyd było mi isc przez korytarz
 
marika jesli rodzisz w pile to ubranka dla dzidzi musisz miec , polecam 3 pary spioszków i kaftanikow ALBO 3 pary pajacyków nic wiecej ..ewentualnei czapeczke ale taka ultra cieniutką i jakies niedrapki

a co do szlafroku w Pile jest 30 stopniowy upał na oddziale... szlafrok miałam na sobie tylko raz ..jak mi mocno poplamila sie pizama i wstyd było mi isc przez korytarz

tak też mysle, że jakis bawelniany, tyle ze do narzucenia, by w samej koszulce nie latac, wystarczy


serdecznie Wam dziękuje ;)

a skoro juz jestesmy przy tym szpitalu - to jak tam wyglada sprawa z znieczuleniem i porodem rodzinnym?
 
Poród rodzinny-nie ma problemu, znieczulenie tylko do cesarki.
Ja nie miałam w ogóle szlafroka, zresztą bym się w nim ugotowała. Dla dzidzi bierzesz co chcesz, musisz mieć swoje ciuszki, pampersy, chusteczki nawilżone. Warto zabrać na porodówkę też jakieś rzeczy dla męża typu klapki, ręcznik, coś do jedzenia i picia (fartuch dostanie na izbie przyjęć. No i papier toaletowy na pewno się na porodówce przyda :-)
 
a po jakim czasie od porodu dzidzię ma się obok siebie?
i czy majteczki jednorazowe mozna nosic? jakos nie wyobrazam sobie latac bez..


to moj pierwszy porod bedzie, w dodotaku jestem mlodziutka, stad tyle pytan ;)
 
Marika ja miałam body, pajacyki czapunie i skaretki (pajace były za duże) i rożek miałam swój pampersy, chusteczki.
szlafroczek miałam cienki aby jak dziewczyny pisały nie paradować w koszulce które dosć często ledwo kryją tyłek!!!
Co do majtek zabronione ale Ja nosiłam i ściągałam zaraz przed wizytą.
Jak jest wszystko OK maluszka dostajesz zaraz po zbadaniu jego.
Na znieczulenie nie licz:)))
 
można mieć swoje ale polecam brać szpitalne - w gaciorach jednorazowych i bez zaplamisz koszule tak czy siak ...
ja tam biegałam w szpitalnych i było ok
 
reklama
Do góry