reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KONCERT W POZNANIU DLA PITKA 17XIIbr

Dołączył(a)
21 Maj 2009
Postów
11
Miasto
Kraków
17 grudnia na ul. Wyspiańskiego w Poznaniu w Zespole Szkół Gimnazjalno - Licealnych o godz.16.30 rozpocznie sie koncert charytywny na rzecz 2,5 letniego Piotrusia Niemca!
Zagraja i dadzą czadu zespoły 3+. EGO LEGO i ZnP.
Przyjdz i posłuchaj. Wstęp tylko 5zł. Za tak niewielka kwotę posłuchasz dobrej muzyki, i jednocześnie wspomożesz leczenie i badania dla Piotrusia, cierpiącego na wrodzona, przewlekła wadę nerek!
Pieniądze zebrane podczas koncertu zasilą subkonto Piotrusia w zielonogórskim Stowarzyszeniu Warto Jest Pomogać którego chłopiec jest podopiecznym Stowarzyszenie "Warto jest pomagac"
Zapraszam równiez na blog Piotrka Pomoż Piotrusiowi - bloog.pl gdzie na biezaco podawane beda wiadomosci oraz na jego forum Forum Piotrusia Niemca
Serdecznie wszystkich pozdrawiam, i prosze o nagłośnienie koncertu dla mojego synka, przekazywanie sobie tej informacji a moze jest tu ktos z Poznania i pojdzie na koncert albo ma tam znajomych i moze im podeslac ten plakat? Z góry dziekuje i gorąco zapraszam na koncert!!! To juz nie długo!


Plakat koncert.jpg
 
reklama
IDKA- witaj,mam nadzieje,ze odzew bedzie duży-zdrowka dla Piotrusia...trzymaj sie dzielnie...mam tez nadzieje ,ze Wasza sytuacja jest juz troszke lepsza.pozdrawiam gorąco!!!
 
IDKA- witaj,mam nadzieje,ze odzew bedzie duży-zdrowka dla Piotrusia...trzymaj sie dzielnie...mam tez nadzieje ,ze Wasza sytuacja jest juz troszke lepsza.pozdrawiam gorąco!!!

Hej Hej Mamo05 - ja sie zawsze trzymam dzielnie chocby nie wiem co ;-)
Co do naszej sytuacji nie powiem ze jest dobrze, bo bywało lepiej, ale tez bywało gorzej.. hm.
Z nowosci ruszam zaraz tez z aukcjami na allegro - troche pozno jak na przedswiateczna wyprzedaz dóbr wszelakich, ale moze jednak ktos cos kupi.
Jak aukcje beda juz gotowe podesle Wam tu tez linki. Teraz skupic sie musze na tym koncercie aby maksymalnie go nagłosnic gdzie sie da :)
Po za tym Piotrek póki co nie złapał zadnej nowej infekcji, teraz wyszedl z katarowo gardłowej sprawy i to BEZ ANTYBIOTYKU :tak::-D z czego jestem bardzo zadowolona.
Po swietach czekaja nas badania badania badania. Trzymajcie kciuki!
 
idka - proponuję wrzucić info o koncercie na forum regionalne bb, tu masz link
Poznań

tam same poznanianki i na pewno pomogą rozgłośnić
 
IDKA- bardzo sie cieszę ,ze Piotrus poradzil sobie z chorobą bez antybiotyku...
ukochaj Go ode mnie :)
milo slyszeć ,ze nie jest gorzej u Was...mam nadzieje,ze bedzie lepiej-jak byla akcja dla Ciebie z wysylaniem paczek to też pomoglam i mialam nadzieje,ze pomoc do Ciebie poplynie szerokim strumieniem!!
I wiesz-Mrozik ma racje-wrzuć na forum reginalne...

i oczywiscie trzymam &&&&&&&&&&&&& za dobre wyniki badań Piotrka!!
 
IDKA- bardzo sie cieszę ,ze Piotrus poradzil sobie z chorobą bez antybiotyku...
ukochaj Go ode mnie :)
milo slyszeć ,ze nie jest gorzej u Was...mam nadzieje,ze bedzie lepiej-jak byla akcja dla Ciebie z wysylaniem paczek to też pomoglam i mialam nadzieje,ze pomoc do Ciebie poplynie szerokim strumieniem!!
I wiesz-Mrozik ma racje-wrzuć na forum reginalne...

i oczywiscie trzymam &&&&&&&&&&&&& za dobre wyniki badań Piotrka!!

i poplyneła :tak: i dziekuje i Tobie i reszcie dziewczyn ktore wyslaly nam paczki z calego serca. Dalej korzystam z jedzenia ktore do nas wysłałyscie, Patryk upodobał sobie jedzenie makaronu z sosem pomidorowym i je prawie codziennie, Piotrek przeprosil sie z kasza :)
buty od Tygrynki sa super, i wygodne i cieplutkie :-)
Tak więc DZIĘKUJĘ!!!!!!
 
A mi tak strasznie było żal, że nie było mnie w tym czasie w Poznaniu, już 15 wyjechaliśmy na święta :(
Jedyne z czego się cieszę, to fakt, że udało mi się wysłać (mimo przedświątecznego braku czasu) paru znajomych na koncert :)

Jak tam Piotruś, chłopaki po świętach, w Nowym Roku? zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka! oraz szczęścia dla Was :) trzymajcie się ciepło!


ps. Mama05 a dlaczego Ty do nas na poznańskie forum nie zaglądasz? pozdrawiam Cię serdecznie :)
 
reklama
Pozwolę sobie dopisać nowe wieści o Piotrusiu.
Sa teraz w ciężkiej sytuacji, moze ktoś może ich wesprzeć.
Podaje linka na forum Podaruj Życie...
Potrzebne sa ubranka dla Patryka - braciszka, witaminki, i wiele innych rzeczy
Pogaduszki :) i co u nas
 
Do góry