reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Portal dla Wrocławianek - jejmiasto

Go-sia

Początkująca w BB
Dołączył(a)
3 Październik 2008
Postów
16
Miasto
Wrocław
Witam!
Będąc na macierzyńskim z pierwszym dzieckiem wpadłam na pomysł portalu dla Wrocławianek, takiego aby wszystkie potrzebne informacje mieć w jednym miejscu. Najbardziej zależało mi na opiniach innych Wrocławianek na temat różnych usług, typu: fryzjer, kosmetyczka, żłobek, szkoła jazdy, itp.
Wiem, że to wszytko można znaleźć już sieci, ale trzeba się naszukać, a wiadomo, że przy dzieciach, to nie ma się za dużo czasu na googlanie;)
Portal przy pomocy męża ostatecznie powstał (2 lata po pierwszym pomyśle;) Jednak mam dylemat jak zachęcić Wrocławianki, do dodawania opinii. Dlatego chciałabym Was tutaj zapytać, co by Was dziewczyny zachęciło?
 
reklama
Hej;)
Mówisz,że z reklamą chcesz się wstrzymać. (Studiuję, a właściwie powoli kończę pr i trochę doswiadczenia już mam;) ). Błąd. Dobra reklama to podstawa i właściwie należy ją zacząć jak najwcześniej, nawet już przed rozruchem. Jak coś,to służę pomocą(w miarę możliwości oczywiście).
Pozdrawiam;)
 
Do góry