reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

najtańsza drogeria, sklep z kosmetykami pampersami itd;)

marika_

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
24 Lipiec 2010
Postów
57
gdzie w pile najtaniej można kupic kosmetyki dla dzieci, pampersy i inne rzeczy do pielęgnacji noworodków? gdzie warto rozejrzec sie za wanienkami?

i jeszcze jedno - gdzie kupię stelaż do baldachimu nad łóżeczko? :)
 
reklama
marika jak jestes zainteresowana stelażem do baldachimu to ja mam -stan idealny ,króciutko używany-tylko musze sie dokopac w piwnicy;-)

a z tych rzeczy co pytasz to wszystkow jednym miejscu kupisz na ul.Styki w galerii dziecka czy jakos tak :-)

a tak apropos Monia a ty kiedy sie zjawisz u mnie??:-)
 
ale nie chcę włąśnie dodatkowo placic za wysylke, bo juz na allegro patrzalam i stellaz kosztuje tyle, co wysylka, a nie mieszkam w PIle ;)
 
Magda, Myślałam, że uda mi się wpaść do ciebie na kawę jeszcze w tym tygodniu, ale nie dam rady. Co byś powiedziała jakbym zajechała do ciebie na długość kawki w przyszły wtorek ok południa? Znajdziesz chwilkę?
 
Monika-mi nawet lepiej pasuje przyszły tydzien bo ten przeznaczylam na porzadki swiateczne-a niestety z Oliwcia nie wszystko idzie zgodnie z planem :-)

czekam zatem we wtorek-pozdrawiam
 
OK. Sprawdzę jeszcze jak dopasować ze sobą autobusy i dam ci znać o ktorej mniej więcej bym była. Fajnie, cieszę się, że w końcu będziemy mogły się spotkać :-)
 
reklama
Do góry