reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lublin - gdzie na zakupy ?

Madzioolka

Moja Maja 09.06.2011
Dołączył(a)
3 Styczeń 2011
Postów
3 064
Miasto
Świdnik
Mamusie z Lublina proszę o podpowiedź, gdzie w Lbn znajdują się sklepy z akcesoriami dla bobasów ale także dla mamuś :confused:
Chodzi mi praktycznie o wszystko - od mebelków, przez wózki, produkty do pielęgnacji, po ubranka dla dzidziusia i oraz mamusi w ciąży :tak:

Mieszkam co prawda w Świdniku ale Lublin znam chyba lepiej niż własne miasto :-p. Problem w tym, że jeszcze do niedawna temat dziciaczkowo-mamusiowy był mi obcy, więc nawet nie zwracałam uwagi na sklepy z tej dziedziny.
Jak na razie to głównie allegruję, jednak są rzeczy które chciałabym zobaczyć i "pomacać" przed zakupem żeby nie trafić na jakiegoś bubla.

Tak więc proszę o podpowiedzi :-)
 
reklama
produkty do pielęgnacji to ja w Rossmannie kupowałam, wózek zamówiłam na allegro. Koleżanka ten sam kupiła w sklepie 300 zl drożej :tak:. Większość ubranek dostałam, więc z tym nie pomogę :-(.
 
Dla ciężarówek jest stoisko na Targu pod Zamkiem, oraz sklepik na Kunickiego, na tym odcinku zamknietym na samym końcu, dla dzidziusiow jest jeszcze na Wolskiej w Galerii Błękitnej Euro Baby
 
Ja polecam Baby fant na lotniczej, w Rampersie odkąd są w tej nowej siedzibie jest dość drogo moim zdaniem, ale wybór jest spory wszystkiego. Smyk jest jeszcze koło bramy krakowskiej, ale też drogo tam.

Hmm gdzie jeszcze.... aaa pepco na chyba Jana Pawła, trzeba by na stronie Pepco sprawdzić. Jakościowo moze nie są to najlepsze ciuszki ale cenowo bardzo przystępne.

No i w Tesco na dziale dziecięcym, można fajne dobre rzeczy kupić. Trzypaki bodziaków, śpioszków, naprawde drogo nie wychodzą.
 
Ja polecam Baby fant na lotniczej, w Rampersie odkąd są w tej nowej siedzibie jest dość drogo moim zdaniem, ale wybór jest spory wszystkiego. Smyk jest jeszcze koło bramy krakowskiej, ale też drogo tam.

Hmm gdzie jeszcze.... aaa pepco na chyba Jana Pawła, trzeba by na stronie Pepco sprawdzić. Jakościowo moze nie są to najlepsze ciuszki ale cenowo bardzo przystępne.

No i w Tesco na dziale dziecięcym, można fajne dobre rzeczy kupić. Trzypaki bodziaków, śpioszków, naprawde drogo nie wychodzą.

według mnie BF też jest drogi:sorry:no i obsługa potrafi być niesympatyczna:tak: zdecydowanie bardziej pod tym względem wolę Rampersa:sorry2:
zdecydowanie jednak popieram Tesco, ciuszki dobrej jakości i tanie:tak:
 
ciuszki dziecięce polecam H&M jak sa promocje można fajne rzeczy upolować :-)
w tesco i w pepco też są fajne i w dobrej cenie

ciążowe ciuszki w lublinie ciężko kupić w dobrej cenie ... na Lubartowskiej jest sklep MAMI tu ich strona internetowa Mami - odzież i bielizna ciążowa. Lublin.


na targu za zamkiem też jest stoisko z ciuchami ciążowymi - mają fajne spodnie i spódnice :-)

i ta stronka jest fajna - zwłaszcza zakladka wyprzedaże można kupić fajne rzeczy w ekstra cenach :-)

http://mamadama.pl/

jesli chodzi o produkty do pielęgnacji polecam allegro :-)
mogę dac namiary na sprzedawce co ma prawie wszystko co potrzebne w bardzo dobrych cenach
w sumie i przy jednej i przy drugiej ciąży się u niego zapatrywałam ;-)
 
reklama
Do góry