reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

urlop wypoczynkowy po wychowawczym

onionek

happy mama
Dołączył(a)
28 Styczeń 2010
Postów
1 489
Miasto
kraina mlekiem i miodem płynąca :-)
witam

aktualnie jestem na urlopie macierzynskim, po nim czeka mnie zalegly urlop wypoczynkowy. w polowie marca planuje wciac jeszcze dwa tygodnie z nowego urlopu (ktorego lacznie mam 26 dni). po nim w kwietniu i maju chce pojsc na urlop wychowawczy. reszte dni z wypoczynkowego zostawic sobie na pozniej. prosze mi powiedziec, jak wyliczyc ile dni po dwumiesiecznym urlopie wychowawczym zostanie mi odebrane z pozostalych dni urlopu wypoczynkowego? bo wiem, ze jakos sie to odejmuje niestety..
 
reklama
Jeśli będzie Pani na urlopie wychowawczym 2 miesiące to wymiar urlopu za 2011 zmniejszy się o 2/12. Nie wiem jaki ma Pani wymiar urlopu, więc trudno mi podać konkretne liczby.
 
Na 2011 będzie Pani miał 10/12 z 26 dni, czyli 22 dni. Od 22 odejmuje Pani te dni, które Pani wykorzysta przed wychowawczym i zostaje to co czostaje na potem.
Nie wiem tylko dlaczego pisze Pani o wykorzystaniu 14 dni urlopu. jesli chce Pani wziąć 2 tygodnie urlopu to znaczy, ze wykorzysta APni maksymalnie 10 dni urlopu.
 
cały 2010 rok i styczeń 2011 przebywałam na urlopie wychowawczym. W dniu 31.01.2011 została z pracodawcą rozwiązana umowa o pracę na zasadzie porozumienia stron. Czy za urlop wypoczynkowy za rok 2010 i styczeń 2011 nalezy mi się ekwiwalent??
 
cały 2010 rok i styczeń 2011 przebywałam na urlopie wychowawczym. W dniu 31.01.2011 została z pracodawcą rozwiązana umowa o pracę na zasadzie porozumienia stron. Czy za urlop wypoczynkowy za rok 2010 i styczeń 2011 nalezy mi się ekwiwalent??
Za okres urlopu wychowawczego nie przysługuje urlop wypoczynkowy, zatem i ekwiwalent nie przysługuje.
 
Witam
Wykorzystałam cały urlop wychowawczy następnie wróciłam do pracy na okres 7 dni dziś otrzymałam wypowiedzenie.
Czy należy mi się urlop wypoczynkowy? Umowę z pracodawcą mam zawartą do 2012 roku
 
Witam
Wykorzystałam cały urlop wychowawczy następnie wróciłam do pracy na okres 7 dni dziś otrzymałam wypowiedzenie.
Czy należy mi się urlop wypoczynkowy? Umowę z pracodawcą mam zawartą do 2012 roku

Proszę podać:
1. datę zakończenia urlopu wychowawczego.
2. datę rozwiązania umowy o pracę (lub datę, kiedy umowa się rozwiąże).
3. roczny wymiar urlopu
 
reklama
Do góry