reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjecia usg

edyta01

Czekamy na czwarty cud
Dołączył(a)
19 Lipiec 2009
Postów
7 144
Witam tu mozemy wklejac zdjecia naszych fasolek i informowac o wizytach,oraz wynikach badan :-)
 
reklama
Pierwsza!!!:-D

Wczoraj o 17.15 miałam moją pierwszą wizytę u ginekologa :-)

Moja dzidzia ma 9mm:-D:-D:-D:-D:-D:-D i bije jej serduszko :-D:-D Muszę znaleźć skaner i wkleję zdjęcie :) Oczywiście rozpłakałam się ze szczęścia jaki pani doktor powiedziała "piękna, zdrowa ciąża" :-)

Jestem w 6tc, według miesiączki termin porodu na 1.10, według USG na 24.09. Doktor powiedziała, że możliwe że urodzę we wrześniu bo dzidziuś już duży :)

Kolejna wizyta za miesiąc, mam porobić badania i odstawić leki na żołądek więc zgagę będę mieć straszną :eek:

Jestem strasznie szczęśliwa:-), mogę jechać w podróż przedślubną bo wszystko jest w porządku :)

Zapisany mam Duphaston 2x0,5 tabl - bo zanim zaszłam miałam niewydolność drugiej fazy więc lepiej brać no i folio przynajmniej 12mg.
 
Zdjęcie mojej dzidzi :-) 9mm, 6tc
 

Załączniki

  • SNC00460.jpg
    SNC00460.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 393
ja tez juz jestem po wizycie,zdjatka nie mam,ale pecherzyk widzialam;)
nastepna wizyta 16 marca,ok.10 tygodnia,wtedy mam nadz,ze cos zobacze;)
 
Gratulacje dziewczyny, ja jutro coś zobaczę, ale nastawiam się na walentynkowe oglądanie serduszka;)
 
reklama
Do góry