reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Książka o ciąży

Dołączył(a)
8 Luty 2011
Postów
1
Hej, dziewczyny, powiedzcie, jakie książki o ciąży czytacie? Ja kupiłam ostatnio "Szczęśliwej ciąży" i zdziwiłam się, ile przydatnych informacji o mnie i moim zmieniającym się ciele się z niej dowiedziałam. W książce fajne jest to, e nie skupia się przede wszystkim na rozwoju dziecka, a na samopoczuciu mamy, tak, żeby pomóc jej przetrwać trudniejsze okresy :) Teraz z dużo mniejszym lękiem podchodzę do całego procesu :)
Polecam!
 
reklama
Hej, dziewczyny, powiedzcie, jakie książki o ciąży czytacie? Ja kupiłam ostatnio "Szczęśliwej ciąży" i zdziwiłam się, ile przydatnych informacji o mnie i moim zmieniającym się ciele się z niej dowiedziałam. W książce fajne jest to, e nie skupia się przede wszystkim na rozwoju dziecka, a na samopoczuciu mamy, tak, żeby pomóc jej przetrwać trudniejsze okresy :) Teraz z dużo mniejszym lękiem podchodzę do całego procesu :)
Polecam!

Ja czytałam tylko książki dotyczące pielęgnacji niemowlaka;)
Polecam Język Niemowląt Tracy Hogg
 
ja polecam z czystym sumieniem całą serię takich książek- mąż sprezentował- jako dumny przyszły tatuś :)

W oczekiwaniu na dziecko Arlene Eisenberg, Heidi E. Murkoff, Sandee E. Hathaway
Pierwszy rok życia dziecka Arlene Eisenberg, Heidi E. Murkoff, Sandee E. Hathaway
Drugi i trzeci rok życia dziecka Arlene Eisenberg, Heidi E. Murkoff, Sandee E. Hathaway

mam wszystkie trzy- pierwsze 2 przekartkowałam prawie całe- do trzeciej zagadam od czasu do czasu poszukując jakiś informacji :)

aha- poszukaj książek na allegro, czasami niektóre mamy sprzedają je w komplecie
 
Ostatnia edycja:
ja polecam z czystym sumieniem całą serię takich książek- mąż sprezentował- jako dumny przyszły tatuś :)

W oczekiwaniu na dziecko Arlene Eisenberg, Heidi E. Murkoff, Sandee E. Hathaway
Pierwszy rok życia dziecka Arlene Eisenberg, Heidi E. Murkoff, Sandee E. Hathaway
Drugi i trzeci rok życia dziecka Arlene Eisenberg, Heidi E. Murkoff, Sandee E. Hathaway

mam wszystkie trzy- pierwsze 2 przekartkowałam prawie całe- do trzeciej zagadam od czasu do czasu poszukując jakiś informacji :)

aha- poszukaj książek na allegro, czasami niektóre mamy sprzedają je w komplecie


wspaniała seria! mam dwie pierwsze części, zapatruję się na trzecią :tak: świetnie napisana, mnóstwo ciekawych i przydatnych informacji. Polecam!
 
ja polecam z czystym sumieniem całą serię takich książek- mąż sprezentował- jako dumny przyszły tatuś :)

W oczekiwaniu na dziecko Arlene Eisenberg, Heidi E. Murkoff, Sandee E. Hathaway
Pierwszy rok życia dziecka Arlene Eisenberg, Heidi E. Murkoff, Sandee E. Hathaway
Drugi i trzeci rok życia dziecka Arlene Eisenberg, Heidi E. Murkoff, Sandee E. Hathaway

mam wszystkie trzy- pierwsze 2 przekartkowałam prawie całe- do trzeciej zagadam od czasu do czasu poszukując jakiś informacji :)

aha- poszukaj książek na allegro, czasami niektóre mamy sprzedają je w komplecie

jak również bardzo polecam komplet tych książek :-)
 
Powiem szczerze, że dość dokładnie przejrzałam "W oczekiwaniu na dziecko" i się lekko rozczarowałam. Jak dla mnie za dużo informacji podanych w mało przystępnej formie (czyli napisane bardziej jak encyklopedia medyczna a nie poradnik). I zdecydowałam się na zakup "Ciężarówką przez 9 miesięcy" Kaz Cooke. Jest fajnie i dowcipnie a momentami wręcz ironicznie napisana, każdy rozdział to jeden tydzień ciąży - zawiera pamiętnik bohaterki plus porady z danej dziedziny, adekwatne do tygodnia ciąży. Zawiera jak dla mnie idealną dawkę wiadomości i porad, a jeśli chcemy coś doczytać to są podane inne pozycje bądź linki. Zawiera również świetne rysunki z opisami, które nieraz doprowadziły mnie do śmiechu :)

Zakupiłam niedawno kontynuację - "Dzieciozmagania"
 
ja polecam z czystym sumieniem całą serię takich książek- mąż sprezentował- jako dumny przyszły tatuś :)

W oczekiwaniu na dziecko Arlene Eisenberg, Heidi E. Murkoff, Sandee E. Hathaway
Pierwszy rok życia dziecka Arlene Eisenberg, Heidi E. Murkoff, Sandee E. Hathaway
Drugi i trzeci rok życia dziecka Arlene Eisenberg, Heidi E. Murkoff, Sandee E. Hathaway

mam wszystkie trzy- pierwsze 2 przekartkowałam prawie całe- do trzeciej zagadam od czasu do czasu poszukując jakiś informacji :)

aha- poszukaj książek na allegro, czasami niektóre mamy sprzedają je w komplecie
Ja mam narazie pierwszą ale dwie pozostałe też planuję kupić.
 
Ja czytałam tylko książki dotyczące pielęgnacji niemowlaka;)
Polecam Język Niemowląt Tracy Hogg

Ściągnęłam sobie e-booka i jak na razie jestem zachwycona :) Wszystko jasno i konkretnie wyjaśnione. Prostym językiem i w czytelny sposób przedstawione zebrane informacje. Ciekawe rady i argumenty. Do końca jeszcze kawałek mi został, ale wydaje mi się ona godna polecenia dla Młodych Mam :)
 
reklama
Do góry