reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Foteliki samochodowe - opinie, doswiadczenia

reklama
madzik-mnie tlumaczono ze poki co lepiej jeszcze w tym co ma wozic .wymienic gdyby glowka wystawala lub gdyby osiagnela max wage dopuszczona dla danego fotelika.w mc cabrio (tez mam ) jest to 13 kg.ja poki co jeszcze nie wymieniam.glowa nie wystaje a mala dopiero przekroczyla 8 kg
pozniej pewnie znow maxi cosi lub romer
 
Ja tak jak eijf, dopóki nie wystaje główka albo nie osiągnie maksymalnej wagi będę woziła w Cabrio, bo te z przedziału 0-13 są najbezpieczniejsze. Rozglądam się za Cybezem Pallasem, albo Kiddy jakimś z osłoną tułowia.
 
Witam;-) jesli ,moge sie wtracic to ja mam dla synusia fotelik firmy Caretero model Sport i moge go polecic jest wygodny,miekki,łatwy w montazu i bezpieczny,a zmienilismy gdy mały mial 9 i pół miesiaca,bo ten mniejszy fotelik mielismy do 11 kg ale strasznie mu bylo w nim niewygodnie,wiercil sie i wkurzal tym bardziej jak mial kombinezon to byla masakra:confused2:
a to link gdyby kraras z was chciala zobaczyc,pozdrawiam

Fotelik CARETERO SPORT 9-25+ZASŁONKI,ORGANIZER (1460301307) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
sasanka moze to nie w tym watku odpowiedz powinna byc ale zaczelas tu o tym.wiesz naprawde wiele dzieci stoi sztywno jak sie jej pod pachami np trzyma ale czy warto stymulowac dziecko do takiego "stania" zanim samo sie nie podciagnie gdzies przy czyms?moim zdaniem nie bo po co?nie lepiej by najpierw zaczelo raczkowac i przygotowalo sobie miesnie potrzebne mu potem do stania i chodzenia?chocby tu radza nie prowokowac dziecka do wstawania oraz wyjasniaja dlaczego
http://babyonline.pl/mamo_to_ja_male_dziecko_artykul,5565.html
 
Ostatnia edycja:
justyna84 u nas od tygodnia jest płacz jak wsadzamy Andrzeja do fotelika. Zastanawiam się nad zmianą. Denerwuje się jak jadę samochodem a on się drze wniebogłosy, a jeździmy dużo samochodem i przeważnie tylko we dwoje.

Zastanawiam się nad Recaro YOUNG EXPERT PLUS_RECARO +W-0zl _SKLEP_ibdi_lodz (1449404947) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
Fajny ten Recaro, też sie zastanawiałam nad nim, ale w testach kiepsko wypada - za bezpieczeństwo tylko 3 :(
Ja przy wyborze fotelika na pewno zasugeruję się testami fotelik.info :: testy :: foteliki samochodowe z grupy wagowej 9-18 kg :: sortowanie wg kryterium ocena
 
reklama
zwariowac mozna z tymi fotelami

ja tez chce z najwyzsza ocena w testach i ciagle szukam

ale sa firmy ktore sa bardzo dobre a nie robia testow i wcale nie gorsze od tych z testami bo czytalam kiedys forum angielskie mam z wypadkow i stluczek ich foteliki nie mialy testow a dziecko w wypadku ochronily

widze w tych testach co kropa dala linka ze maxi priori kiepsko stoi ale jane jest ok

i nawet mi sie podoba

Fotelik Jane EXO Isofix 9-18kg od ręki WAWA (1453611539) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Jane tak samo jak Priori, 4 za bezpieczeństwo i 3 za czyszczenie, czyli pewnie niezdejmowana tapicerka albo plamy nie schodzą :) Sasanka, ja nie wierzę, że foteliki, których producent nie zgłasza do testów, są bezpieczne - bo dlaczego niby nie testowane? Te testy są bezpłatne z tego, co mi wiadomo... A że akurat ochroniły dziecko, to może być przypadek. No i wiadomo, zawsze ta ochrona jest lepsza nawet w kiepskim foteliku niż bez niego. Z drugiej strony, nawet najbezpieczniejszy fotelik nie daje 100% bezpieczeństwa.
 
Do góry