reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

lilou83

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Październik 2010
Postów
894
mamuśka w niedyspozycji :tak:więc ja zakładam wątek zakupowy.

w spadku bo córce przyszły maluszek otrzyma:
-wózek mój ukochany (mutsy urban rider)
- leżankę -szkoda,ze w kwiaty typowo dziewczęca,ale przeżyje:-D
- zabawki
-łóżeczko ,tylko materac musze kupić,bo ten stary i zlany:szok:

chyba tyle....?? jak mi wpadnie coś do głowy to napisze


a co do wózka dla tych które muszą kupić...z wózkiem to wstrzymajcie się do porodu lub po porodzie, przynajmniej gwarancja bedzie na dłużej...

oczywiście nauczyłam sie po pierwszym dziecku,ze nie bede kupowac jak głupia wszystkiego co zobaczę w gazecie,bo w rezultacie nawet to mi potrzebne nie było:szok::crazy:
z głową te zakupy!!!
też jestem ZA by powoli sobie kupowac różne rzeczy żeby na koniec z wielkim bebechem nie biegać po sklepach.
 
reklama
Ja muszę pozbierac porozpożyczane rzeczy :tak::tak::tak:...np ukochaną kołyskę w której teraz śpi córeńka przyjaciółki :-D

Reszta na strychu u rodziców

Hmmmmm gdzieś na strychu mam całą odzież ciązową :wściekła/y::wściekła/y:...kurde tylko gdzie :rofl2:...jeansy i fajne jeansowe spódniczki

Jak już pisałam na ogólnym na 100% nowy wózek i łóżeczko.

Powiem wam że w USA wszystko superowe ale wózki dramat - nie ma wyboru i dzieci w ogóle nie jeżdżą w gondolach :szok:
 
ja mam mase ciuszkow po dzieciaczkach siostr ;) sama im kupowalam duzo z mysla o sobie , do tego mama maniak i mamy tego cala mase ;) niektore to nawet jeszcze z metkami , bo wiadomo dzieciaczki rosna ;) takze tutaj bede sie powstrzymywac mocno , chociaz jak bedzie coreczka to moge toche poszalec , bo one maja synkow ;)
ogolnie nie wiem jeszcze co wezme od nich , a co sama kupie .... zalezy co mi rodzina da rade przewiezc ;)

juz podawalam wczoraj , ale podam jeszcze raz stronke gdzie maja rewelacyjny wybor lozeczek i wozkow i nie tylko , szczegolnie polecam dla dziewczyn mieszkajacych zagranica
koszt przesylki do 30 kg to 29e wiec nieduzo ;)
mam zamiar wlasnie z niej zamawiac lozeczko i moze wozek jak nie wezme od siorki ;)
dino sklep dla dzieci oferuje wózki, foteliki, meble, pokoje dziecięce
 
ja się pochwale, że kupiłam w tamtym tygodniu body 56 z krótkim rękawem , nie mogłam się powstrzymać !
wózek mam więc odpada Jumper X jestem bardzo zadowolona , ale strasznie ciężki, mam też małą i lekką spacerówkę chicco
łóżeczko mam , materac też , na pewno muszę kupić pościel i wkład
a co do ciuchów ciążowych, to pewnie będę w getrach i leginsach całą ciąże :tak:
 
Przyjaciółka ma Jane wózek ale nie wiem dokładnie jaki model...powiem wam że ja jestem zachwycona- bardzo dobrze się prowadzi , lekki i ładnie wygląda
 
Przyjaciółka ma Jane wózek ale nie wiem dokładnie jaki model...powiem wam że ja jestem zachwycona- bardzo dobrze się prowadzi , lekki i ładnie wygląda

ja zawsze chorowałam na "jane nomad" a propo tych wózków to sa chyba jednyne w miare lekkie !
ale w rezulatacie kupiłam mutsy bo zakochałam się we skrętnej osi:)
tylko muszę jeszcze kupić fotelik maxi cosi i adaptery do wózka mutsy,zebym mogla bezpośrednio fotelik na stelaż wózka wsadzić:)
 
Powiem wam że w USA wszystko superowe ale wózki dramat - nie ma wyboru i dzieci w ogóle nie jeżdżą w gondolach :szok:

Zgadzam sie!!!!!Jak bylam w USA u moich rodzicow,to w ciagu pol roku "zuzylismy"dwa porzadne wozki...Mloda miala dwa lata,wiec ile taki dzieciaczek wazy...Wozki-tragedia

Za to ciuszki,akcesoria....moglam godzinami chodzic po sklepach dzieciecych....

Ja mam lozeczko po corci,wozek-gondole,mnostwo kocykow,rozki,foteliki,nosidelko(nowiutkie,dostalam wlasnie w USA przy zakupie drugiego wozka) itd...Nawet podgrzewacz;)
co do materacy-polecam do kupienia gryczano-kokosowy.Ja 7 lat temu placilam cos kolo 100zl,ale "dziala"do tej pory,zadnych wgniecen,pierze sie bardzo dobrze

Asionku,dzieki za te stronke:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
wlasnie Rudson pewnie pominelas moje pytanie na fotkach ;) widzialam , ze masz ta kolysko , hustawke z FP , i chcialam sie zapytac czy jestes zadowolona ?? ja sama sie strasznie na to napalilam i szukam opini ;)
 
Do góry