reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prośba o pomoc do dziewczyn z UK

anadri

mamusia jojusia :)
Dołączył(a)
10 Kwiecień 2009
Postów
1 039
Miasto
leicester
Kochane,
mam do Was ogromną prośbę. Tak sie zdażyło w życiu mojej przyjaciółki, że zaszła sobie w nieplanowaną ciążę z okropnym i bardzo głupim facetem - rodowitym Angolem, prawdziwym bambrem. Ten jak sie dowiedział o Fasolce to spierndziolił gdzie pieprz rośnie i ta biedula została sama jak palec. ma w sumie mnie i mojego męża, ale my mieszkamy w Leicester a ona została w Cambridge.
w sierpniu ma dostac mieszkanie z cuncilu dla samotnych mam. niestety ma straszne jazdy w pracy i nie wiadomo czy ja utrzyma.

prośba moja jest taka. jeśli macie po swoich pociachach niepotrzebne rzeczy to zbieram dla Faosli wyprawkę, bo Ania biedna i niestety nie ma pieniedzy. praca która ma jest bez umowy i niestety chyba takowej nie dostanie ..

oto lista potrzebnych rzeczy ( w nawiasie bede pisała co my jej dajemy):

1. ubranka: body, śpioszki, kaftaniki, bluzeczki, czapeczki itd. - będzie chłopczyk! - (troche daję po Krystianku, to co mi zostało)
2. wózek gondolka (spacerówkę dostanie po naszym Krystianie)
3. wanienka ( dostanie od nas)
4. przewijak
5. łóżeczko (jakiekolwiek, moze byc nawet turystyczne)


jesli mogłybyście coś oddac lub sprzedac za przysłowiowego funta (+ koszty wysyłki) to proszę o kontak w prywatnej wiadomosci na forum lub na moj e-mail: marta.anadri@gazeta.pl

bardzo dziękuję za okazane serducho
 
reklama
anadri ja moge dac Twojej przyjaciolce troche ciuszkow po Kubie:) wozek tez bym mogla oddac ale tez jest to spacerowka (ten graco, wiesz?), zobacze jeszcze co mam takiego co moge dac bo wiesz, ze planujemy drugiego bejbika;) ale jesli chodzi o ciuszki to nie ma zadnego problemu, mam body, pajace i komplety (spiochy plus kaftanik), spodenki itp.
 
witam,ja ma troche niepotrzebnych juz ubranek po mojej Pysi, od 2,3kg, do 3 miesiecy. koszyczek ze stojakiem mala spala do 3 miesiaca materacyk,i 2przescieradla.pompke elektyczna i reczna.. ,kilka butelek,ssmoczkow.i cos tam jescze by sie znalazlo
 
Polaa u nas nie ma problemu z odebraniem, natomiast iwonka czy byłaby mozliwosc odebrania tego w weekend? bo my mamy jechac do niej akurat, tylko nei wiem czy bedzie to piatek czy sobota jeszcze. napisz czy chcesz za to jakies pieniażki i ile ewentualnie.
 
anadri ja tylko musze zajrzec do szafy, spakowac te male ciuszki i dam Ci znac, zrobie to dzisiaj wieczorem, ok? I kiedy bedziesz mogla odebrac to odbierzesz;) no chyba, ze nie pojedziecie w piatek tylko w sobote to jak sie spotkamy to Ci dam ale od wieczora dzisiejszego bedzie gotowe;)
 
Sama bylam w podobnej sytuacji i sama,(wczesniaczek)i ktos tez mnie poratowal, wiec za free.
 
Polaa u nas nie ma problemu z odebraniem, natomiast iwonka czy byłaby mozliwosc odebrania tego w weekend? bo my mamy jechac do niej akurat, tylko nei wiem czy bedzie to piatek czy sobota jeszcze. napisz czy chcesz za to jakies pieniażki i ile ewentualnie.

Anadri ja mam niepotrzebny nam juz od dawna wyparzacz do butelek z aventa ale pasuja wszystkie typy butelek i smokow do niego. wiekszosc ciuszkow po Oliverze sprzedalam ale zerkne co zostalo mi jeszcze u mamy to spakuje. Przegladne co jeszcze uda mi sie znalezc i jezeli uda nam sie spotkac w piatek to wszystko przywioze :) Co do wozka to niestety nie pomoge chyba ze poszukam jakiegos na ebayu ( w tym akurat jestem dobra) i moge znalezc cos odpowiedniego za niska cene tylko musialabym wiedziec do jakiej kwoty szukac ;-)
Chcialabym moc wiecej pomoc ale niestety reszte niepotrzebnych rzeczy oddalam kuzynowi do ktorego przyjezdza wkrotce dziewczyna z z 8 tygodniowa coreczka no i maja takze ciezka sytuacje finansowa, jezeli tylko znajde cos jeszcze to napewno z przyjemnoscia oddam za darmo ;-)
 
Klaudia, zapomniałam napisac ze wyparzacz i podgrzewacz tez dostanie po Krystianku. co do wózka zapytam sie jej ile może przeznaczyc, cos dorzuce od siebie i dam ci znac :)

dziewczyny jakby któras miała chociaz pożyczyc łóżeczko - niekoniecznie oddac lub tanio sprzedac... ona ma termin na poczatek sierpnia wiec jeszcze troszke czasu zostało... moze któres z naszych dzieci wyrosnie. ja niestety nie mam mozliwosci oddania bo nasze lozeczko jest takie kombinowane - jak sie wyjmie szczebelki i czesc listew w szczytach to przerabia sie go na zwykłe łózka dla dziecka.
 
anadri ja niestety lozeczka nie mam:( Kuba w nim jeszcze spi a potem bedzie dla drugiego pewnie;) przygotowalam juz ciuszki dla Niej, sa tam komplety - spiochy plus kaftaniki (56-68cm), pajace (62cm), polarowe dwa pajace (0-3msc, 68cm do kazdego ciepla czapeczka), polarowy komplet - spodenki plus bluza z kapturem, kilka par spodni dresowych (malutkich) plus wiekszy polar (6-12 msc), bluzy na pol roku, cienka czapeczka, cieplejsza czapeczka, kurtka polarowa (nawet nie wiem od kogo ja mam ale Kuba nie byl w niej ani razu:)), skarpeteczki, sliniaczki nowe, pieluchy tetrowe (3, w tym jedna nowa kolorowa;)) icos tam jeszcze jest ale nie pamietam;)
 
reklama
Do góry