reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Babydream

reklama
WG MNIE NAJLEPSZE.... od czasu do czasu testuję.. kupujemy zabawki drewniany i szmaciane.. jakosc wykonania rewelacja.. mielismy kaszki manny i w odroznieniu do innych firm jest nieslodka.. co chyba jest korzystniejsze dla dziecka.. sloiczki maja w wiekszosci z upraw i hodowli ekologicznych....
 
My znamy dobrze tą firmę.Używamy już długo pampersów i są rewelacyjne, u nas mały miał uczulenie na balsamy w innych firmach a te sa w porządku. Chłonne, miękkie:) Do roku stosowaliśmy kosmetyki z nivei a potem wziełam na spróbowanie płyn do kąpieli z olejkiem migdałowym. Rewelka-skóra jak po Oilatum, pięknie pachnie i naprawdę nawilża. Teraz kupujemy już rózne kosmetyki tej firmy.
Z produktów spożywczych-próbowaliśmy-ale nie bardzo sie sprawdziły, a moze to dlatego,ze synek dość szybko wolał domowe obiadki.
Mieliśmy tez smoczki, kształt jak nuk, tyle,ze bardziej trwałe, z nuka luzowały się przy plastiku szybko i wpadała tam ślina natomiast te z babydream niezawodne.

Jak dla mnie świetna jakość w dobrej cenie- na równi z powszechnie znanymi firmami a dla nas osobiście lepsza niż wiele marek.
 
Myśmy na początku z Natalką stosowały pampersy z Babydream. Raczej były dobre. Przestałyśmy bo daleko nam do Rossmana i przeszliśmy na Biedronkowe, bo Biedronek to ze 3 mamy wkoło.

Kupowałam kaszki biszkoptowe też, bardzo smakowały, nawet mi :tak: i słoiczki. Słoiczki bardzo dobre, tyle że my to tylko owoce kupowaliśmy i deserki bo obiadki sama robię.

A i jeszcze mydełko babydream mieliśmy, to i ja je używałam.
 
My używamy pieluszek Babydream i jesteśmy zadowoleni. Miękkie, chłonne i dobrze "zabudowane". Cena też przystępna.
 
Ja używałam kosmetyków hipp,ale jakoś tak skóre wysuszały i przeszłam na kosmetyki z rossamana i są super.Pieluchy też dobre(chodz tylko na wyjazdy używamy,bo ja siedze na wielorazówkach).Mam pokupowane słoiczki i kaszki,ale jeszcze nie wiem jakie są,bo jeszcze nie jedliśmy.
A znalazłam na necie takie coś więc się tą informację dzielę

1) Pieluchy Babydream - Procter&Gamble (czyli ci od Pampersów)
2) Mleko i kaszki Babydream - Humana Milchunion
3) Butelki, smoczki, smoczki uspokajające i gryzaki Babydream - Baby-Nova
4) Drewniane zawieszki do smoczków i wózków - Heimess
5) Pluszowe przytulanki i pluszowe grzechotki niemowlęce - Fehn (C&A również ma zabawki od nich)
6) Słioki - Bebivita (HiPP de)
7) Kosmetyki i chusteczki - Babyline (Nolken Hygiene Products)
8 ) Kosmetyki i chusteczki dla większych dzieci Lilliputz - Pikobelo (Nolken Hygiene Products)
 
Witam,
Czy któraś z Was używała kosmetyków i akcesoriów firmy Babydream? Czy dla noworodka są odpowiednia?
ja do tej pory używałam pieluszek (pierwsze pieluszki mojego synka, później zaczęłam używać też innych, ale do szpitala miałam właśnie babydream, a teraz używamy ich na noc), mleka (przez 2 miesiące karmiłam piersią, później jak przeszliśmy na mleko modyfikowane, to właśnie babydream, jest ok więc używamy cały czas), kaszek (zwłaszcza tej z glutenem), obiadków i deserków, chusteczek nawilżanych i kremu na mróz i wiatr, mamy też jedną zabawkę (materiałową książeczkę, którą synek uwielbia) - ja jestem zadowolona z produktów babydream
 
reklama
Do góry