reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Filmowe rewolucje;D

Karolinkaz

Ten dzień już niedługo!:)
Dołączył(a)
5 Marzec 2011
Postów
588
Miasto
okolice Opola
Dziewczyny czy są jakieś filmy, które szczególnie zapadły Wam w pamięć?

Ja baaaaaaaardzo polecam całą sagę Zmierzch- książka tez jest fajna ale ja wole oglądać:)
No i czekam teraz na kolejną część, która będzie w październiku czy listopadzie:) Trzeba będzie babci lub jakiejś ciotce dzidzię sprzedać i jechać do kina! :-)
A drugi film jaki ostatnio oglądałam to Sala samobójców- byliśmy z M w kinie i powiem Wam wrażenia nie do opisania. Co internet może robić z ludźmi... Po filmie cała sala zamarła- chwilę nikt nie umiał wstać z fotela;-)

Jak coś jeszcze mi się przypomni to napiszę bo te dwa ostatnio były jak dla mnie THE BEST:-)
 
reklama
ja przed zmierzchem wzbraniałam się rękami i nogami.. zawsze kojarzyło mi się to bajeczką dla gimnazjalistek i wytapetowanym pokojem mojej kuzynki mało przystojnym zaniedbanym i niechlujnym Robertem Pattisonem.... aż 3 tygodnie temu bodajże puścili pierwszą część na TVN w piątek.
Obejrzałam z oczami jak 5 zł.
Ach jakie romantyczne i piękne to było.. a mi w ciąży tak graj ! hahaha
Do końca łikendu obejrzałam pozostałe 2 części na DVD a w niecierpliwości przed 4 ściągnełam sobie e-booka :zawstydzona/y: i przeczytałam w 2 popołudnia te 508 stron duszkiem..
Byłam padnięta, miałam przekrwione oczy, ale było warto hehehe
 
Polecamy !! Ja w ciąży kocham takie historyjki.. teraz nagle kręci mnie Pretty Woman i inne miłosne ..
A zmierzch poza fajną bajeczką, ma naprawdę fajny klimat.. i to "coś"
 
Ja oglądałam obie części Zmierzchu a to dlatego, że moja koleżanka jest wielką fanką tej sagi (zna na pamięć dialogi:-)) i powiem szczerze, że średnio mi się podobało..
Ja lubię bardzo azjatyckie kino
Aftershock
Martyrs- nie polecam osobom wrażliwym, film na prawdę hardcorowy..
A resztę napiszę później bo jest bój o komputer:-)
 
Kochana ja też kocham kino hardcorowe.. może nie japońskie..ale horrory, thillery.. lubię się bać ! ale w ciąży nie da rady.. odrzuca mnie.. moja Pindzia nie lubi jak się boję hahaha
Dostałam tyle fajnych filmów na pendrivie.. i dupa, nie dam rady obejrzeć.
 
a zapomniałam polecić
Wyspa tajemnic

2010 Shutter Island


Filmweb.pl - łeb pełen filmów!

reżyseria:Martin Scorsesescenariusz:Laeta Kalogridispremiera: 26 marca 2010 (Polska) 2010-03-26 13 lutego 2010 (Świat) 2010-02-13produkcja:USAgatunek:Dramat, Thriller

niesamowity film......... i bardzo zaskakujący na końcu, długo się go potem przeżywa, dlaczego tak a nie inaczej.. i można oglądać kilka razy, bo tak ten koniec nurtuje..

Fakt, film jest mega...:-)
 
reklama
Hm.. Horrory też lubię. Ale jednego filmu więcej nie obejrzę:D
Oglądając 1 część "klątwy" co chwilę wyłączał mi się prąd w mieszkaniu, byłam bardziej przestraszona niż kiedykolwiek...
Po obejrzeniu 2 części (byłam u mamy) nie chciał mi się wyłączyć telewizor po filmie... Uuu... Zalał mnie gorący pot, co się okazało telewizor musi iść do naprawy- ciekawe czemu zepsuł się akurat po filmie:D
Z tego co wiem jest 3 część ale nie mam zamiaru już jej oglądac;D
 
Do góry