reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego nie moge zajsc w ciaze

JUSTYNA-j-j

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Marzec 2011
Postów
25
urodzilam dziecko w lipcu, martwe....................:-(
teraz probuje zajsc w ciaze ale nie moge, zbadalam sobie prolaktyne mam 440 nie wiem czy to duzo czy malo....kupilam testy owulacyjne i badam czy jest.... jakies rady jak zajsc szybko w ciaze moze sa jakies leki ulatwiajace zajsc w ciaze. Lekarz moj twierdzi ze ze mna wszystko dobrze, i ze mam czekac, ale ja juz niechce czekac....nawet raz zaobserwowal owulacje.... ale ja
kos dziecka nie ma. Nawet uprawialm sex caly miesiac codziennie i tez nic.POMOCY Witam-proponuję udać się do ginekologa-endokrynologa, który będzie Panią prowadził. P. Justynko proszę również udać się do psychologa, bo z tego co odczytałam może to być blokada-leczymy nie tylko ciało, ale duszę również-a Pani już doświadczyła przykrości z poprzednią ciażą. Zbyt silna chęć posiadania dziecka mogła u Pani zrobić więcej złego niż dobrego. Pozdrawiam, trzymam mocno kciuki i życzę cierpliwości.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
urodzilam dziecko w lipcu, martwe....................:-(
teraz probuje zajsc w ciaze ale nie moge, zbadalam sobie prolaktyne mam 440 nie wiem czy to duzo czy malo....kupilam testy owulacyjne i badam czy jest.... jakies rady jak zajsc szybko w ciaze moze sa jakies leki ulatwiajace zajsc w ciaze. Lekarz moj twierdzi ze ze mna wszystko dobrze, i ze mam czekac, ale ja juz niechce czekac....nawet raz zaobserwowal owulacje.... ale ja
kos dziecka nie ma. Nawet uprawialm sex caly miesiac codziennie i tez nic.POMOCY Witam-proponuję udać się do ginekologa-endokrynologa, który będzie Panią prowadził. P. Justynko proszę również udać się do psychologa, bo z tego co odczytałam może to być blokada-leczymy nie tylko ciało, ale duszę również-a Pani już doświadczyła przykrości z poprzednią ciażą. Zbyt silna chęć posiadania dziecka mogła u Pani zrobić więcej złego niż dobrego. Pozdrawiam, trzymam mocno kciuki i życzę cierpliwości.


Bylam u lekarza Bromergon i Clostilbegyt i zobaczymy...
 
Justyna, jeeli dostalas te leki powyzej i je bierzesz, to zwieksza to Twoje szanse na zajscie w ciaze. Ale wazne jest zebys pamietala, ze czasami to zajmuje troche czasu, nawet zdrowi ludzie staraja sie czasami po kilka miesiecy - ale to nic, nie przejmuj sie bo zablokujesz sie psychicznie. Mam nadzieje, ze wkrotce sie Wam uda! trzymam kciuki!
 
bylam u lekarza wczoraj, leki biore w/g wytycznych ale marny skutek widzial moj lekarz..... powiedzial ze barzo wolno u mnie to wszystko dzieje i znow mam bac perz pierwsze 10 dni Clostilbegyt.....marnie to wszytko widze....
 
Witam lekarstwa nic nie pomagaja dostalam skierowanie do endokrynologa, poniewasz niemam jajeczkowania, mimo lekow..... znow nowy lekarz.....
 
reklama
witam
Długo mnie nie było, byłam na wizycie u endokrynologa miałam zrobić wszystkie badanie-hormony długo to trwało ale w koncu zrobiłam, mam słabo reakcje na clo i dostałam glucophage xr 500, jedna tabletke na noc, ale w sumie nawet co mi jest....?
 
Do góry