reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciąża a praktyki i inne

M

mineralnakocica

Gość
Chciałą bym się dowiedziec jestem w ciąży czy to ma jakiś wpływ na wysokośc alimentów mój partner ma dziecko z popredniego małżenstwa czy moja ciąża wływa na wysokośc alimentów?

Co zrobic gdy pracodawca mój proponuje prace na nocki ale bedzie pisał że chodze na inne zmiany? dodam że nie ma zmiany rannej i popołudniowej

odbywam praktyki ponieważ chodze do skzoły zawodowej moje wynagrodzenie to 100zł czy można mówic tu o tym ze sama sie utrzymuje?

mój partner mnie tak w gruncie rzeczy mnie utrzymuje raczej on mnie żywi, placi czynsz i inne media domowe itd a w dodatku jestem teraz w ciazy.

praktyki szkolne oznaczaja ze sama sie utrzymuje. pytam bo nie wiemy czy w sądzie może mój partner powiedzieć że ma mnie na utrzymaniu i że jestem w ciązy
 
reklama
Chciałą bym się dowiedziec jestem w ciąży czy to ma jakiś wpływ na wysokośc alimentów mój partner ma dziecko z popredniego małżenstwa czy moja ciąża wływa na wysokośc alimentów?

Co zrobic gdy pracodawca mój proponuje prace na nocki ale bedzie pisał że chodze na inne zmiany? dodam że nie ma zmiany rannej i popołudniowej

odbywam praktyki ponieważ chodze do skzoły zawodowej moje wynagrodzenie to 100zł czy można mówic tu o tym ze sama sie utrzymuje?

mój partner mnie tak w gruncie rzeczy mnie utrzymuje raczej on mnie żywi, placi czynsz i inne media domowe itd a w dodatku jestem teraz w ciazy.

praktyki szkolne oznaczaja ze sama sie utrzymuje. pytam bo nie wiemy czy w sądzie może mój partner powiedzieć że ma mnie na utrzymaniu i że jestem w ciązy

A czy może mi Pani wyjaśnić po co zasmieca Pani forum kolejnym wątkiem skoro niedalej jak 4 dni temu rozmawiałyśmy tutaj: https://www.babyboom.pl/forum/porady-prawnika-f344/ciaza-praca-na-nocki-50628/?
 
Ponieważ nie do końca uzyskałam odpowiedzi nie wiem jak załatwić z pracodawca np zeby był uczciwy nie ma innych zmian a on kaze mi na nocki chodzic ale bedzie pisal ze niby byłam na rano albo popołudnie

a kolejne czy praktyki szkolne maja wplyw na to cyz mozna muwic ze partner mnie utryzmuje skoro ja mam zaledwie 110zł

i czy moja ciaza wplywa na wysokosc alimentów
 
Ponieważ nie do końca uzyskałam odpowiedzi nie wiem jak załatwić z pracodawca np zeby był uczciwy nie ma innych zmian a on kaze mi na nocki chodzic ale bedzie pisal ze niby byłam na rano albo popołudnie
Dokładne instrukcje dostała Pani w poscie z dn. 24.04 z godz. 13.30 w zalinkowanym wyżej wątku.

a kolejne czy praktyki szkolne maja wplyw na to cyz mozna muwic ze partner mnie utryzmuje skoro ja mam zaledwie 110zł
Takie pytanie wczesniej nie padło. W mojej ocenie nie mozna mówić o całkowitym utrzymywaniu Pani. W mojej ocenie partner utrzymuje Panią częściowo.

i czy moja ciaza wplywa na wysokosc alimentów
Odpowiedź dostała Pani w poscie z dn. 24.04 z godz. 13.30 w zalinkowanym wyżej wątku.
 
Do góry