reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obrzezanie chłopca - gdzie w Warszawie?

Dołączył(a)
7 Maj 2011
Postów
1
Miasto
Warszawa
Piszę, bo przyznam się, że jestem już zdesperowana.. Od jakiegoś czasu próbuję znaleźć gdzieś w Warszawie klinikę, w której można dokonać zabiegu obrzezania na nowonarodzonym chłopcu. Ku mojemu zdziwieniu, wszelkie kliniki, które znalazłam dokonują takiego zabiegu tylko na dorosłych mężczyznach lub starszych chłopcach! Nie chcę czekać, aż synek podrośnie i sprawiać mu większy ból.

Stąd moje pytanie i może wspólnymi siłami uda się znaleźć odpowiedź: czy może orientujecie się, gdzie takiego zabiegu można dokonać w Warszawie?

Witam-przykro mi, ale nie mieszkam w Warszawie i nie wiem gdzie można zabieg obrzezania dokonać. Proszę skontaktować się z por.urologiczną-myślę, że tam powinna Pani uzyskać informacje. Pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
po co właściwie to robić??

Pytanie dotyczyło gdzie a nie po co , może ze względów religijnych a może higienicznych to już nie nasza sprawa .
Dominika ja bym udzrezyła gdzieś do synagogi ( na pl. grzybowkim jest ) bo żydzi przecież obrzezają swoje dzieci bo tak u niech jest w religii, więc jak się rodzą chłopcy w Polsce to pewnie gdzieś się tych zabiegów dokunuje . EW może to głupie ale zadzwoń do ambasady izraelskiej może dadzą jakieś namiary.
 
aniam w moim pytaniu nie ma nic złośliwego !!!!! pytam z czystej ciekaowści bo mnie t zainteresowało...kto pyta nie błądzi i nie widzę w tym nic zlego bo nie krtykuje!!!jedynie pytam by się dokształcić!!!
 
aniam w moim pytaniu nie ma nic złośliwego !!!!! pytam z czystej ciekaowści bo mnie t zainteresowało...kto pyta nie błądzi i nie widzę w tym nic zlego bo nie krtykuje!!!jedynie pytam by się dokształcić!!!

To sorki że naskoczyłam :) Kiedyś już tu był taki wątek z tego co pamiętam i jakaś efera z tego wyszła .

Bywają nawet dorośli mężczyźni którzy to robią ze względów higienicznych np . estetycznych .
he he jest nawet forum na ten temat :)
Obrzezanie mezczyzn, serwis informacyjny
 
aniam spokojnie :) ja naprawde tylko z czystej ciekawości..rozumiem, że są różne kultry i różne zwyczaje..dlatego zainteresowało mnie dlaczego coś gdzieś inaczej się robi...:-D
dziekuje za linka..napewno poczytam
 
Do góry