reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolog godny polecenie, pracujący w szpilatu.

Dołączył(a)
19 Maj 2011
Postów
1
Witam wszystkich!!
Chciałabym, aby w tym miejscu znalazły się opinie na temat ginekologów godnych polecenia podczas prowadzenia ciąży.
Jak znaleźć dobrego ginekologa, gdzie przyjmuje lekarz czy na NFZ, czy prywatnie, w jakim szpitalu pracuje, jakie są Wasze odczucia po wizycie?
 
reklama
Podczas ciąży chodziłam do dwóch. Mogę polecić z czystym sumieniem jednego z nich - dr-a Andrzeja Puchalskiego. Super lekarz - spokojny, sympatyczny choć małomówny. Najlepiej o wszystko pytać, jak się ma wątpliwości. Widać, że doskonale się zna na tym co robi. Jak bylam w ciąży i rodziłam, to był ordynatorem na Piotra Skargi. Teraz pracuje w szpitalu w Policach. Przyjmuje w Spondylusie na Jana Pawła II 39. To jest prywatnie.
Opinie o nim na Znany lekarz możecie znaleźć tutaj dr n. med. Andrzej Puchalski Bardzo dobry ginekolog Szczecin - opinie - ZnanyLekarz.pl. A tu jego strona http://www.puchalskiginekologia.pl/

Może ten temat przerobić na po prostu "Ginekolog godny polecenia". Przecież nie tylko się rodzi i chodzi w ciąży? ;-)
 
Ostatnia edycja:
ja w czasie ciąży chodziłam ... z resztą nadal chodzę do dr Pychtina. Pierwsze wizyty miałam prywatnie jednak potem zdecydowałam się na NFZ o czym go poinformowałam, z niczym nie robił problemów i sam przytaknął, że to mniejszy wydatek dla młodej mamy. 4 usg mi zrobił na NFZ. Zawsze ma czas dla pacjentki, dlatego czasami dłużej czeka się w kolejce (nie 5 minut a 10-20) aż wyjdzie jedna osoba bo prowadzi dokładny wywiad i badanie.
Pracuje w Przychodni Wojskowej 109 i w Szpitalu na Piotra Skargi.
 
Polecam Dr. Małgorzatę Jasiek, pracuje w szpitalu w Policach, zawsze poświęca dużo uwagi pacjentce i moje znajome podzielają to zdanie. Jest profesjonalistką w każdym calu. Przyjmuje na Parkowej 4a i w Hahsie na Felczaka.
 
Hm, ale niby dlaczego ten lekarz ma pracować w szpitalu?
Po porodzie nie będziesz już go potrzebowała, bardziej sugeruj się opiniami o szpitalach i opiece nad noworodkiem
Ja wybrałam szpital w policach, niestety miałysmy trochę problemów i wtedy wyszło, z e najistotniejsze jest to jak dobrzy w szpitalu pracują neonantolodzy
A jeśli potrzebujesz pewności, że z ciążą wszystko ok, chodź na płatne badania prenatalne, a na wizyty kontrolne do lekarza na nfz
Moim zdaniem to najrozsądniejsza opcja
Osobiście polecam panią dziurawiec i pana ziętka - oboje z kadłubka
 
Ja też mogę polecić dr Ziętka. Sama zapisałam sie do niego z polecenia. Niestety teraz coraz dłużej trzeba do niego czekać, bo ma coraz więcej pacjentek (co chyba jest potwierdzeniem dobrej opinii o nim). Z tymże dla pacjentek ciężarnych rezerwuje terminy tak, żeby wizyty były co około 3 tygodnie, a w samej końcówce ciąży co 2 tygodnie.
 
reklama
witam, jestem w 32tygodniu ciąży i zamierzam rodzić moje maleństwo w szpitalu na zdrojach...czy któraś z Was ma informacje jak tam traktuje sie pacjentki i czy warto pójść na szkołę rodzenia?
smile.gif
to mój 1wszy dzieciaczek i nie ukrywam jestem przerażona tym co czytam na forach o rutynowych nacięciach krocza, braku mozliwości znieczulenia w szpitalach i wszystkich komplikacjach przy porodzie sn. mam 34lata czy to daje mi większe szanse na cc?
pozdrawiam serdecznie !
smile.gif
 
Do góry