reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opinie, recenzje - co teraz możemy polecić a co odradzić..

konwalianka

Mały bąbelek
Dołączył(a)
7 Marzec 2011
Postów
3 085
Miasto
Nowa Wola k.W-wy
Dzięki pippi postanowiłam założyć ten wątek, aby wzajemnie sobie polecić bądź przestrzec przed kiepskimi produktami, które wydawały nam się do tej pory trafnym zakupem

1. u mnie nie spełniły oczekiwania chusteczki nawilżające - cleanic dzidziuś - mały ma na nie alergie
2. na obolałe sutki - rewelacja to medela purelan 100 , niestety bepanthen nie był w stanie przy tej eksploatacji zregenerować moich sutków
 
reklama
konwalijka - zgadzam się z całej rozciągłości - chusteczki tylko i wyłącznie NIVEA a ten kremik - boski. Mnie sutki wręcz krwawiły, a ten kremik wyleczył ranę w ciągu jednego dnia. Wystarczy ten malutki, 7g.
 
A ja polecam chusteczki pampers sensitive. Ładnie pachną i są mocno wilgotne. Teraz w carfurze w promocji za 17 zl są chusteczki huggisa 6 opakowań.
 
A ja polecam chusteczki pampers sensitive. Ładnie pachną i są mocno wilgotne. Teraz w carfurze w promocji za 17 zl są chusteczki huggisa 6 opakowań.

Huggisa miałam raz i uzyłam tylko jednej - oookropnie sztywne. :sorry2:
Maja miała uczulenie ma Pampers Sensitive :baffled:

Do tej pory korzystam z takich:
HIT CHUSTECZKI NIVEA BABY W PODAJNIKU TANIO !!! (1669945937) - Aukcje internetowe Allegro

i pudełko było w obiegu dopóki Maja nosiła pieluchy, baaardzo je sobie chwaliłam :)
 
konwalianko ja zakupilam juz dawno purelan do sutkow, cale szczescie ze go tu mamy w hiszpanii i tez zostal mi polecony przez inne kolezanki ktore maja dzieciaczki. Najlepszy w nim jest to, ze maluszek zaraz po posmarowaniu moze korzystac z cyca bez zadnego problemu, a nie tak jak w przypadku wiekszosci kremow trzeba odczekac az krem sie wchlonie :-)
 
mogę z czystym sercem polecić leżak, ale nie bujaczek, który także mam, ale zwykły starodawny leżak z możliwością zablokowania, wówczas stoi nieruchomo, lub możliwością bujania ręcznego
LEŻAK LUX TAKO: wózki dziecięce, łóżeczka, foteliki samochodowe

ma kilka genialnych funkcji, po pierwsze, gdy małemu się nie odbije kładę go na podwyższeniu, mam leżak w salonie i mały niemal non stop w nim spi, czuje się w nim przytulnie, ja mam go na oku, mogę wszędzie wziąć ze sobą (do łazienki), dla mnie to duże zaskoczenie, bo myślałam, że nie będę z niego korzystać, bo kupiłam fisher price, wiadomo nowocześniejszy, ale ma on jeszcze zbyt wysoko podniesione plecki..

odradzam wkładki laktacyjne rossmanowskie - rozwarstwiają się

EDIT: potwierdzam, że pampersy z biedronki - dada są naprawdę dobre (dla nas), nie widzę różnicy między tymi a oryginalnymi pampersami..
polecam krem oilatum - małemu złuszcza się skóra, stosuję 2 dni i już widzę poprawę
 
Ostatnia edycja:
U mnie nie sprawdziły sie Hugisy, są twardsze niż pampersy i mają ostre wykończenia. Odradzam.
Polecam usztywniany rożek, mała nie wybudza się w nim przy przenoszeniu i wygodnie się trzyma.
 
reklama
Ja tak jak Konwalianka polecam bieronkowe pampersy u nas sie sprawdzily:tak:
Nie polecam wkladek laktacyjnych z belli u mnie sie rozwarstwiaja:wściekła/y:
 
Do góry