reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki i kąciki naszych maluchów- dekoracje , mebelki , wystroj

reklama
Asionek fajny watek nowy, zaraz sie pewnie zapelni :-) Ja na razie nie moge urzadzac pokoiku bo go jeszcze nie ma, remont sie powooooli toczy.
 
A ja mimo wszystko reklamować będę mebelki ATB bo Tymkowi kupiliśmy taki zestaw:

65_1.jpg

I nie mam powodu do narzekań. Oczywiście potem porobię fotki i powstawiam żebyście miały lepszy obraz ( nie taki z reklamy ). Jedyny mankament to fakt, że trzeba samemu je skrecać i nie zawsze jednak wyjdzie to idealnie, ale i tak uważam wyglada dobrze :-)

Dla córy planujemy ten zestaw:

29_950_950.jpg

Jest najtańszą obcją w ich ofercie, ale jest delikatny ( przynajmniej tak wyglada na fotkach )
Ewentualnie jeszcze taka obcja, ale wychodzi już drożej i wyglada troszeczkę "ciężej" i jest podobna do mebelków Tymka ( chyba aż za bardzo )

64_1.jpg

A tu ich strona Meble dla dzieci, pokój, meble dziecięce i młodzieżowe, pokoje dla dzieci
 
tricolor ładne te mebelki ale drogo taki zestaw wychodzi albo ja po prostu nie miałam wyobrażenia o cenach
 
Gosiane ja czekam az rodzinka juz bedzie po odwiedzinach u mnie wtady powoli zaczne cos robic :)
narazie zastanawiam sie na jaki kolor machnac sciane na ktorej bedzie lozeczko i komoda ?? bo wszystko bale bedzie i tak lipa na bialej scianie troche :/ zleje sie wszystko ...

Tricolor mebelki dla coreczki sa sliczne !! bardzo w moim guscie :)
 
tricolor to widać nie znam się na cenach. Przeraziłam się bo właśnie zaczynamy remont i znając życie fachowcy finansowo nas wykończą i z mebelkami będę musiała poczekać ;(
 
reklama
tricolor to widać nie znam się na cenach. Przeraziłam się bo właśnie zaczynamy remont i znając życie fachowcy finansowo nas wykończą i z mebelkami będę musiała poczekać ;(

No ja jak zaczęłam szukać dla synka mebelków to też sie przeraziłam jakie są ceny. Sąsiadka robiła z płyty meble u stolarza i wcale Jej taniej nie wyszło. Wszystko oczywiście zależy od ilości mebli no bo przecież nie trzeba szaleć ze wszystkimi meblami od razu. Łóżeczko najwazniejsze i jakiś mebel co by można ciuszki pochować. Przewijak zawsze można na łóżeczku położyć więc jakaś specjalna komoda też nie potrzebna ... Temat rzeka tak naprawdę.
 
Do góry