reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

urlop wychowawczy

miska271

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Lipiec 2011
Postów
1 045
Witam.
Mam takie pytanie aktualnie jestem na urlopie wychowawczym niepłatnym juz,wysłałam do zakładu pracy podanie o przerwanie urlopu i 01. września powinnam wrócić do pracy aktualnie jestem w ciąży i tego pierwszego dnia chcę przedstawić L4 tylko moja pani gin ma wolne i nie może jego mi wystawić czy wystarczy że wystawi mi mój lekarz rodzinny taką prośbę napisała moja pani ginekolog i czy ze zwolnieniem muszę przedstawić zaświadczenie czy może ono być później wystawione już przez moją gin.
Pozdrawiam
 
reklama
Witam.
Mam takie pytanie aktualnie jestem na urlopie wychowawczym niepłatnym juz,wysłałam do zakładu pracy podanie o przerwanie urlopu i 01. września powinnam wrócić do pracy aktualnie jestem w ciąży i tego pierwszego dnia chcę przedstawić L4 tylko moja pani gin ma wolne i nie może jego mi wystawić czy wystarczy że wystawi mi mój lekarz rodzinny taką prośbę napisała moja pani ginekolog i czy ze zwolnieniem muszę przedstawić zaświadczenie czy może ono być później wystawione już przez moją gin.
Pozdrawiam

Zwolnienie wystawia lekarz, który uznaje że jest Pani niezdolna do pracy. To internista podpisuje się pod zwolnieniem i to on ma uważać,że nie jest pani zdolna do pracy.
 
Do góry