reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wychowawczy...

kasia1208

Mama Wiktorci i Filipka
Dołączył(a)
6 Grudzień 2008
Postów
4 920
Witam.
Obecnie jestem na urlopie wychowawczym do połowy listopada,nie chce wracać do obecnej firmy,kiedy powinnam złożyć wypowiedzenie? i czy nie będę musiała wracać do pracy na okres wypowiedzenia?
Jak w takim przypadku zostanie wypowiedziana umowa? na prośbę pracownika?? bo wiem że za porozumieniem się nie zgodzą...(Umowa na czas nieokreślony).
Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
reklama
Witam.
Obecnie jestem na urlopie wychowawczym do połowy listopada,nie chce wracać do obecnej firmy,kiedy powinnam złożyć wypowiedzenie? i czy nie będę musiała wracać do pracy na okres wypowiedzenia?
Jak w takim przypadku zostanie wypowiedziana umowa? na prośbę pracownika?? bo wiem że za porozumieniem się nie zgodzą...(Umowa na czas nieokreślony).
Z góry dziękuję za odpowiedź.

A jaki jest Pani staż pracy w tej firmie? Musze wiedzieć jaki ma Pani okres wypowiedzenia.
 
Obecnie jestem na urlopie wychowawczym do połowy listopada,nie chce wracać do obecnej firmy,kiedy powinnam złożyć wypowiedzenie?
Jeśli ma Pani trzymieisęczny okres wypowiedzenia i złoży Pani wypowiedzenie we wrześniu to będzie ono skuteczne na koniec roku (na 31 grudnia). Po zakończeniu urlopu będzie Pani musiaą wrócić do pracy.

i czy nie będę musiała wracać do pracy na okres wypowiedzenia?
Od zakończenia urlopu do wygaśnięcia umowy - tak.

Jak w takim przypadku zostanie wypowiedziana umowa?
Jeśli Pani złoży wypowiedzenie to umowa rozwiąże się za wypowiedzeniem pracownika.
 
to jeszcze o jedno zapytam...
czy mogę w takim razie przedłużyć urlop wychowawczy(mam jeszcze możliwość przedłużenia o rok) do końca roku,czyli do momenty upłynięcia okresy wypowiedzenia??
 
reklama
Do góry