reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala

Widzisz, warto wiedzieć. Czyli jednak w staniku. Wczoraj w sklepie widziałam takie wkładki do staników (tak jaby małe podpaski :p) Miała któraś z was coś takiego? Jak się to sprawdza? Drogie to nie było, może warto kupić.
To są wkładki laktacyjne - wolę chodzić z czymś takim w staniku,niż z plamami na koszulce:-D Już o tym pisałyśmy niejednokrotnie, więc myślę, że zakup jak najbardziej wskazany...Najwyżej jak Ci nie będą potrzebne to mała strata, a może jednak będą bardzo przydatne...???
 
reklama
To są wkładki laktacyjne - wolę chodzić z czymś takim w staniku,niż z plamami na koszulce:-D Już o tym pisałyśmy niejednokrotnie, więc myślę, że zakup jak najbardziej wskazany...Najwyżej jak Ci nie będą potrzebne to mała strata, a może jednak będą bardzo przydatne...???

Czyli trzeba dopisać do listy zakupów :D
 
Teofilesia jak byłam w szpitalu to normalnie ze stanikiem i majtkami. Jak przychodziło do badania to majtki siup na dół i na fotel. Tak to przed porodem. Po porodzie to stanik u mnie będzie a majtki takie jednorazowe (bo pozwalają) i koszula bo musi być przewiew. Najważniejsze żebyś czuła się komfortowo. Jednym nie przeszkadza brak stanika inne czują się bez niego dziwnie. Jedne prostują włosy inne nie :-D Jak byłam o tak normalnie na oddziale patologii ciąży to prawie cały czas chodziłam w spodniach dresowych i koszulce (z ACDC) a do badań tylko w koszulę się przebierałam.
 
ja właśnie do szpitala i do chodzenia po domu kupilam taki sportowy stanik do tego wkładki laktacyjne i powinno być ok. Teraz nie mam takiego, jedynie zwykły przy mały więc w domu bez chodze i ciągle plamy na bluzce :/ strasznie nie fajne to.
A na dupke majtki takie z siatki mam co można prać.
 
Oooo no to w takim razie będzie i stanik i majtki :) Rzeczywiście nie pomyślałam o tym, że to juz mleko może lecieć. Wkładki laktacyjne mam to zabieram ze sobą.:-)
 
U mnie było tak ze pod koszula miałam zawsze stanik z wkladkami laktacyjnymi. Zazwyczaj jest tak ze jak z jednej piersi sie karmi to z drugiej tez leci. U mnie tak było i dlatego nie wyobrażam sobie wtedy byc bez "pancerza";-)
Majtasy mam jednorazowe i do tego wielgachne podpaski z belli sprawdziły sie rewelacyjnie ostatnio. Do torby dopakuje jeszcze Apap bo to mozna przy karmieniu a moze sie przydać przy nawale pokarmu i po porodzie.
 
z tym apapem to dobry pomysł. Choć słyszałam że u mnie w szpitalu chętnei dają różne środki przeciwbólowe, zawsze lepiej mieć coś swojego
 
reklama
Do góry